Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Happy dog tápoknál van...

A Happy dog tápoknál van különbség az adott fajták között?

Figyelt kérdés

Mármint minőségi különbségre gondolok, mert pl van Happy Dog Supreme, vagy Happy Dog Natur- Croq Balance, Happy Dog Profi stb.

Nekem a Natur tetszene (árban) de az rossz minőségű hogy olcsóbb mint a többi?


Eddig a 2 éves kutyámat Pedigreevel és Darlinggal etettem, de valaki azt mondta hogy az szemét, és ahogy olvasgattam itt, más is azt mondja. Szeretnék valami jobb minőségűt venni, de nincs pénzem 15-18-20 000 Ft-okat kiadni a legjobb minőségűre, így valami jobbat keresek mint a Darling.


2011. ápr. 27. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A Happy Dogtól még olcsóbb,mégis középkategüóriás táp pl. a Brit (kék zsákos), vagy a Dog Chow.

Ez utóbbi a mi kutyánknál jobban bevált, de ezt egyede válogatja.

A kék britet már 450/kg-tól megveheted.

2011. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg a Natur tápok összetételét; alig van benne hús!

Inkább keress valami jobbat.

2011. ápr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ajánlom még a Joserát is. Ott is választhaszt a kutyádnak megfelelőt. Én joserával etetek,nekünk bevált. Én is etettem brittel, de a kutyusom kakija hígabb volt, a joserától pedig normális.

2011. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!