Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok? 17 éves leányanya...

Mit szóltok? 17 éves leányanya kidobta az erkélyről a kutyáját, mert az "megharapta" a gyereket.

Figyelt kérdés

Kemény...


[link]


2011. ápr. 27. 12:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Szánalmas azért még nem kell kidobni szegény kutyát mert megharapta a gyerekét!

Miért engedte a közelébe?

És a kutya meg is halt?Remélem nem halt meg mert sajnálnám!

2011. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
A kutyussal nem tudni, mi van. Kórházba vitték, akkor még élt. Sajnos, hogy mennyire súlyos az állapota az már nem hír értékű... :-(
2011. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
Én a doktorok helyében átadnám az állatvédőknek az ügyet remélem így tesznek!:-( Remélem túl éli szegény állat.
2011. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

a legundorítóbb emberfajta a világon az állatkínzó.

Ha kutyám van, felelős vagyok érte, és köteles vagyok nevelni. Szeretem a gyerekeket, nekem is van, plusz gyerekekkel foglalkozom, és kutyám is, és bizony előfordult hogy megkapta a gyereket, de SOHA ESZEMBE SEM JUTOTT hogy kidobjam érte az ablakon...!Max. kikapott.

A másodiknál annyi a jó a dologban, hogy a kutyus legalább idejében állatorvoshoz került, és megmenekült, de a lelke sérüléseit sokkal több idő lesz begyógyítani.

2011. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%

23.24-es: tapasztalat,hogy ilyen harapás általában akkor történik,ha az elkényeztetett hülyegyerek buzerálja a kutyát,a kedves magadfajta agykárosult szülő meg úgy "gondolkodik"már ha a pöttynyi agyával képes rá,hogy a kutya azért van,hogy a kölyök kedvét töltse rajta.

Arra nem gondol,mivel is gondolna agy híján szegény,hogy a kutya élőlény,neki is fáj,ha a debilre ajnározott idióta kölyök tapossa,tépkedi,kínozza.

Ha az ilyen kölket megharapja a kutya,tökéletesen megérdemli,ebből talán fel tudja fogni,hogy a kutya NEM JÁTÉKSZER.

2011. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%
Nekem van egy moszkvai őrkutyám, és köztudott, hogy pici korukban nagyon veszélyesek tudnak lenni. Ezért rám is rámjárt a rúd, mivel az én kis cuki kutyusom átharapta a gipszemet, de én még csak el sem vertem olyan nagyon mint más tette volna. Sokkal jobban szeretem az állatokat, mint hogy bármelyiknek is fájdalmat okozzak! Persze mostmár egy kedves, szeretnivaló kutyussá vált! :)
2011. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy bullterrierem erős domináns beütéssel,időnként minket is fegyelmezni próbál és ránk morog,vicsorog stb.

Belerúgok a tarka kis seggébe,aztán szent a béke pár hónapig.De hogy kidobjam?Nem vagyok én elmebeteg!

2011. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
nem értem...minek lett kuytájuk hogyha félnek a harapástól?erre miért nem gondoltak? most ahelyett hogy a kuytának lett volna egy normális otthona, szerető gazdikkal akiktől normális neltetést kapott és nem lett harapós kutya stb..most meg kihajítják a szerencsélent? de ennek is mi értelme, ettől megnyugszik a lekiismerete vagy mi?így be is gyógyul a seb amit a kutya okozott....
2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok a hülye, ezt mindenki tudja.
2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp az a baj,hogy az emberi hülyeségnek az állatok lesznek áldozatai.
2011. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!