Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről? Ti vennétek innen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 27. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy jobb lett volna, ha ivartalanítják az anyakutyát, de ha már így alakult, akkor nincs mit tenni, és egyébként szerintem is korrekt így, ahogy csinálják. Azt a pénzt amúgy is ki kéne fizetni az oltásokra, ezek legalább megvannak már. Ha tényleg minden úgy van, ahogy írja, akkor haszna biztos nincs rajta, sőt. Szerintem ha tetszik valamelyik kutyus, akkor hozd el nyugodtan.
2011. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen korrekt.

Kevesebb pénzt kérnek érte, mint amennyi az oltások, féregtelenítések és a kaja ára.

Nem akarják lepasszolni túl korán, csak 10-12 hetesen adják oda.

És nem ők ellették a szukát, csak vemhesen fogadták be.

Plusz a kezdőcsomag sem 2 fillér, szóval én hoznék el innen kutyát. Nagyon szimpatikus a hirdető.


Megjegyzés: A menhelyeken is kell fizetni, a legtöbbnél 5-10 ezer forintot.

2011. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 10 000 Ft-tal nincs semmi gond. Aligha találnánk egy másik ilyen hirsetést, ahol a keverék kutyusok minden oltással rendelkeznek. Értehtő ha valaki nem engedheti meg magának, hogy saját zsebből állja egy betévedt kutyus kölykének minden állatorvosi ellátását.
2011. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Fel is hívtam őket azt mondták bármikor megnézhetem őket és 2 oltással adják majd oda.Egyébként tényleg nagyon rendesek.
2011. ápr. 27. 16:49
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon korrektnek tűnik. 10.000Ft is teljesen ideális. Sok sikert a kutyushoz... Nagyon nagyon cukik:-)
2011. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrekt.
2011. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez normálisnak tűnik de én utánajárnék, nehogy ót baj legyen
2011. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
azért kerül pénzbe mert kezdő csomag is jár hozzá én amúgy boldogan vennék
2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korrekt ez így, főleg hogy "kezdő csomagot" is adnak hozzá, és alapból a csomagban felsoroltak ára is 10ezren felül van, ha te veszed! :)
2011. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

teljesen korrekt bár oltási könyvet stb csekkold


én is néztem ezt a hirdetést véletlenül nem tudod h milyen keverékekről van szó?

2011. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!