Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről? Szerintetek szaporítók?

Figyelt kérdés

Tehát a hirdetés: Amerikai bulldog szukától és kanári szigeteki kantól kölykök igényeseknek eladók. Oltva, féregtelenítve, chippelve.


Szerintetek ők szaporítók vagy csak egy véletlen alomról lehet szó, és megpróbálnak mindent helyesen csinálni ha már bekövetkezett a "baj"? A hirdetést az újságban olvastam. Már régebbi számban is benne volt, hogy előjegyezhetők, amikor még kisebbek voltak és írták 8 hetesen elvihetők.


2011. márc. 27. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
Fúúú ezt így nehéz megmondani. Ami talán sokat elárulhatt róluk, hogy mennyiért adják a kölyköket. Ha kb annyiért amennyit rájuk költöttek, az egy pozitív jel. Ha annál többet... Háááát..-.-
2011. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A kanári-szigeteki kutyát többek között amerikai bulldogból tenyésztették ki... Neked mi a bajod ezzel a hirdetéssel?
2011. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Előjegyezhetők?? Ki az aki előre le akar foglalózni egy keverék kutyát? :D

Elég idióta lehet a hirdető, de ezeken már nem tudok kiakadni. Azon viszont igen, aki ilyentől megveszi a kutyát.

2011. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Két más fajtájú kutyát összehozni, és utána " igényeseknek" árulni szerinted belefér a tenyésztés kategóriába?

Mostanában kezd divatba jönni némely fajtákból egy mixet összehozni.Hát itt is ez van.

2011. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem szeretnék vásárolni innen kutyát, csak elgondolkodtam a dolgon. Mióta tavaly nyártól bevezették azt, hogy csak chippel lehet eladni a kutyákat ez az első hirdetés az újságban amiben látom, hogy chippelve eladók a kutyák. Azért ez egy pozitívum nem? Na meg meg vannak az oltásaik, féregtelenítések. Nem tudom direkt hozták-e őket össze, de szerintem legalább ők a normális feltételeket biztosítják nem?
2011. márc. 27. 21:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Linket!
2011. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mennyiért hirdetik a kölyköket?
2011. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondom újságban olvastam a hirdetést Állatok kategória alatt. Az összes többi hirdetésnél van ahol még oltást sem említenek, meg olyan hogy, fajtiszta golden elvihető. Engem nagyon irritál a fajtatiszta és a fajtiszta keverése. :)
2011. márc. 27. 21:58
 9/18 A kérdező kommentje:
Szellő lány: Azt nem tudom nincs oda írva, csak két telefon szám. Felhívjam őket holnap? Engem is érdekel, nézegetem már pár hete, mert minden héten megjelenik. De még sosem jutottam el odáig, hogy fel is hívjam őket. Pedig itt van helyben akár meg is nézhetném őket.
2011. márc. 27. 22:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég találtam két kiskutyát az M0-as mellett...vagyis nem találtam hanem a mozgó kocsiból dobták ki őket előttem. Oltattam, féregtelenítettem, chippeztettem őket, és 2 hétig etettük őket ugyanazzal a prémium táppal amivel a sajátjaimat, és mivel hiszek abban, hogy keverék kutyáért nem kell fizetni ingyen adtam őket oda. Na most ha van olyan hülye valaki, hogy összejön egy véletlen alom akkor ne kérjen pénzt a kötelezően elvégzett dolgokért (chipp, oltás stb) és ha valaki olyan lökött mint én, hogy mindent felszed az út széléről akkor szintén fizesse is meg annak az árát... Nem tudom ezek szaporítók e vagy sem de keverék kutyáért ne fizessünk már mikor a menhelyek dugig vannak és sok helyen már kölyökstoppal be se veszik a kicsiket vagy 2 hónapos babákat dobálnak ki mozgó autóból. Fajtatiszta ingyen kutyáért ott a fajtamentés keverékre meg a menhely..
2011. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!