Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan 3hónapos csivavám...

Lassan 3hónapos csivavám játék közbe nagyon harapdál (persze játékból) de nem akarom hogy később morgós, vad legyen (? )

Figyelt kérdés
Van egy kölyök csivavám, sokat szoktunk játszani és olykor mindig harapdál ott ahol tud, és tényleg eléggé fáj... Micsináljak? Ilyenkor viszket neki az inye mert nő a foga, de most rá szóljak, ha igen hogy? megfogja érteni? vagy hagyjam majd kinövi? :) Nem akarom hogy olyan csivava legyen mint a többi elkorcsosodott morgós idegbeteg... :S
2011. ápr. 27. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg kinőheti, de erről le kell szoktatni. Most még csak játszik, de ha hagyod neki, azt hiszi ez természetes...mikor ezt csinálja, erélyesen szólj rá, hogy NEM! aztán mikor, a játékával játszik pedig dicsérd meg. Kutyáknak tudni kell hol a határ. Nekem nagy testű kutyáim vannak, de az elv ugyanaz. üdv.
2011. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a 6 hetes spániel kutyámmal vagyok így...

Nekem azt tanácsolták, hogy ne hagyjam neki...

Szóval ha harap mondd neki erélyesen hogy nem!! majd állj fel és addig fordulj el tőle amíg meg nem nyugszik.Ha megnyugodott ugyanúgy lehet vele játszani.Ettől állítólag hamar megjavul.:)

2011. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!