Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 18 hónapos Bullmasztiff...

18 hónapos Bullmasztiff kutyámnak az orra kiszárad repedezik, középen rózsaszín lesz, vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az állatorvos csak azt mondta,hogy kenjem disznózsírral. vitaminokkal is probálkoztam de kevés sikerrel.
2011. ápr. 27. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj rá,hogy rendesen iszik-e,lehet ki van picit száradva.Lehet,hogy beteg, ha a kutya lázas, akkor száraz az orra.Ha más baja nincs,kiheveri:)
2011. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha NEM lázas akkor is lehet száraz az orra, és ha lázas akkor is lehet nedves az orra. Ez egy nagy tévhit.


Kérdező!

Sajnos én se tudom mitől lehet, ám a szomszéd kutyájának annyira kirepedezett az orra, hogy ( mivel krémezni nem lehet, mert lenyalja ) vérzett mint állat, és csak égetni lehetett műtétileg a sebet. Esetleg kérdezz rá bullmacisoktól, lehet nekik van személyes tapasztalatuk, vagy kérdezz meg másik dokit is.

2011. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt az állatorvost kerüld el nagy ívben.

Menj normális, a XXI. században élő orvoshoz.

2011. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!