Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Skudo ultrahangos bolha és...

A Skudo ultrahangos bolha és kullancs távol tartó mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Amióta kertes házba költöztünk,a kutyámban többször is volt bolha,kapott bolhairtót(amit a nyakára kell kenni),elvileg 2 hónapig jó,de 1 hónap után újra találtunk benne egy nagy bolhát,így tehát havonta kéne adni neki.Most láttam meg ezt a Fressnapfos újságban(remélem ez nem számít reklámnak),és az érdekelne,hogy mennyire hatásos ez?Megéri megvenni vagy maradjak a nyakra kenős bolhairtónál?
2011. ápr. 28. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

semennyire sem hatásos.

Maradj a spot-onnál. de figyelj, hogy a kutya súlyának megfelelőt használj és hogy ne a szőrre, hanem a bőrre kerüljön.

A bolha elleni 3 hónapig jó, a kullancs-bolha combó 1 hónapra.

2011. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez elvileg kullancs-bolha ellen jó,2 hónapot mondott az állatorvos,de 1 hónap után jöttek a bolhák.(nem tudom honnan,más kutyákkal nem érintkezik)
2011. ápr. 28. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a parkban két kutyán is ilyen van, és mindkét gazdi azt mondja, hogy azóta nem volt bennük kullancs, pedig járnak erdőben, vízparton, vidéken, stb. Nekem is vannak kétségeim, de már hónapok óta hatásos azt mondják ezek a gazdik.
2011. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor eléggé felemás válaszok vannak.Nem tudom megvegyem-e,vagy maradjak a másiknál.Igaziból nem a pénz számít csak nem akarok kullancsot és bolhát látni benne,és nem nagyon szereti ha kenegetem havonta.
2011. ápr. 28. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor próbáld ki, hátha bejön.
2011. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!