Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a leggazdaságosabb (de...

Melyik a leggazdaságosabb (de ugyanakkor hatásos) bolha és kullancs elleni spot on kutyáknak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:13
 1/6 Akiteki ***** válasza:

Mit értesz gazdaságoson?

Hogy olcsó? Az a hidegvíz. De hatástalan.

Nagyjából hasonló árban van mindegyik.

De nem egyformán hatnak.

2010. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kac-kac igazán vicces vagy.. nem kellett volna fáradnod.


Eddig Frontlinet használtunk ami 3 hónapra 2900Ft (de csak bolhára jó 3 hónapig, kullancsra sajnos nem).

Most vettem Advantixot ami igaz hogy csak 1800, de viszont csak egy hónapig tart (de addig legalább minden ellen).

Kíváncsi lettem volna hogy más mit használ, mennyiért veszi stb

2010. jún. 15. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

figyelj spot on igazából nem jó

vegyél neki nyakörvet, a kiltix 7hónapig véd , bolha kullancs, és szúnyog ellen, viszont nem vízálló.


a scalibor pedig 6hónapig véd, bolha,kullancs, és szúnyog ellen, és az teljesen vízálló...én ezt ajánlom


a kiltix, egy nagytestű kutyára 7hónapig: 5200ft

a scalibor nagytestűre 6hónapig: 3500-3700 ft között mozog.


minél kisebb a kutya, súlyának megfelelő nagyságú nyakörvet adnak, és olcsóbb is nyílván.


árban sokkal jobb mmint a spot on. ezt tudom ajánlani.

2010. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából nemrég még én is nyakörvben gondolkodtam, mert sokkal olcsóbban kijönnénk, viszont a kutyáim ezt nem "gondolják" hasonlóan - leszedik egymásról a nyakörvet, szétrágják és ezzel nemcsak az a gond hogy kidobtam az árát, hanem félek hogy valami bajuk lesz tőle.
2010. jún. 15. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezz meg egy állatorvost. emikor az én kutyám bolhás volt semmi nem segített, felírt vmi kis folyadékot, amit a nyakára kellett csöppenteni, az használt, bitzos van szúnyog és kullancs ellen is! A nyakörvet az enyémek is szétszedik, főleg az ilyen bolhanyakörv szerűt....
2010. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Nem bízom a nyakörvben. Nem csak azért, mert leszedik egymásról, de a kutya baromi büdös tőle, sőt még a környezete is, de az a bolhákat és kullancsokat mit sem zavarja.

6 éve már csak advantixot teszek minden kutyámra, se bolha se kullancs nincs soha. Pedig jártunk olyan helyen, hogy mindenki söprögette le a kullancsokat a kutyáiról csak az enyémekre nem nemtek.

2010. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!