Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez minden esetben így van?

Ez minden esetben így van?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy linket fiú kutya ivartalanításáról.Ott a zacsikat is eltávolították.Ez minden esetben így van?
2011. ápr. 28. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a módszer a legtisztább.
2011. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges és jobb is "nyitva" hagyni, hogy a műtét utáni esetleges váladék távozhasson. Tehát ez orvos és meggyőzősés kérdése, szerintem elég elkötni az ondóvezetéket és a felesleges bőr majd visszafejlődik.
2011. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt teljes mértékben orvosa válogatja. Az enyémnek sincs zacsija, de ismerek kutyákat, akiknek meghagyták. Igazából sokat nem számít, mivel, ha meghagyják is néhány hónap alatt szinte teljesen visszahúzódik.
2011. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor most ez olyan,hogy kukija van,de golyszli nincs?Bocs,hogy ilyen kérdésekkel jövök,de most készülök ivartalaníttatni,és egy kicsit túlspilázom a dolgokat
2011. ápr. 28. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az ivertalanítás a "kiherélés". Tehát a két heregolyót veszik ki.
2011. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!