Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kiskutyát válassz...

Milyen fajta kiskutyát válasszak? Bichon havanese, bolognese, máltai, yorkie vagy csivava?

Figyelt kérdés

Szüleim megengedték, hogy kapjak egy kiskutyát és én mindenféleképpen kistermetűt szeretnék csak nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb választás. Már van egy boxerem úgyhogy olyan kéne ami jól kijön más állatokkal. Sokat utazunk kocsival és szeretném majd őt is magunkkal vinni szóval jó lenne ha jól bírná az utat. Olvastam, hogy a havanese eléggé hányós fajta, nem tudom hogy mennyire igaz.. Szerintetek milyen kutyust kérjek? :) Leírnátok tapasztalataitokat? Ja igen és még annyi hogy nem divatból szeretném, nem fogom beöltöztetni meg ilyenek.. Értelmetlen válaszokkal kíméljetek!

15/L


2011. ápr. 30. 14:29
1 2
 11/13 gfero ***** válasza:
én a bologneset szeretem jobban.
2011. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem van egy majdnem 6 hónapos csivim és IMÁDOM!:)) bár a csivavákkal az a baj hogyha nem fegyelmezed olyan várszomjas lesz mint azokban a műsorokban! Tehát hogyha van erőd idomítani szerintem a csivava nagyon jó választás!:)
2011. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szentem máltai vagy bolognese,a baratnomnek bolognese van ő egy kicsit sokat ugat de egyebkent tunderi
2012. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!