Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dunakeszin eltűnt fehér...

Dunakeszin eltűnt fehér keverék bolognese szerű kistermetű kutyám! 2011. 09.16. Valaki befogadta?

Figyelt kérdés
Szeptember 16-án, péntek reggel szökött meg a 7 éves kiskutyám, Dunakeszi Tisza utca környékéről, Nenszi névre hallgat, fehér, rövid szőrű, halvány zsemle színű foltokkal, nyakában rózsaszín, csillogós nyakörv van, tüzel, így keresi a fiú kutyák társaságát. Ha valaki befogadta, vagy látta kóborolni, kérem írjon!
2011. szept. 19. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyomon követed a talált kutyákat közvetítő honlapokat?

Ezeket szerintem figyeld, és tegyél is fel képet, leírást a saját kutyádról:

[link]

[link]

[link]


Illetve a környéketeken lévő menhelyeket hívd fel!

2011. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy befogadta valaki. Kistermetű kutyákat mindíg hazaviszi valaki. Minél kisebb, ápoltabb és barátságosabb, annál biztosabb, hogy valaki hazavitte, befogadta.


A nyakörvén voltak biléták és infók a gazdiról? Rólad? Telszám, cím vagy valami? Chipje van a kutyusnak? Ha bármelyik kérdésre igen a válasz, akkor szerintem ne aggódj, biztos visszajuttatja hozzád a megtaláló a kutyát. :-)

2011. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Sajnos nem volt a nyakörvén semmi, mert vettünk ilyen címtartót, de az valahol sétáltatás közben leesett és azóta nem kapott másikat :( Sajnos chipelve sincs, mert már egyrészt idős, másrészt keverék. :( Feltettem egy két helyre az interneten, de nem kaptam választ :( Ezt az oldalt pedig olyan sokan böngészik, gondoltam, hátha valaki jelentkezik! :( Mégegyszer köszönöm a segítségeket!
2011. szept. 19. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A chip nem kor és fajta függő!!!!!!!!!ha lettél volna tudatlan TALÁN már otthon is lenne a kutyus.
2011. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem a kritizálásodra vagyok kíváncsi, hanem segítségre. Előbb tanulj meg egy mondatot megfogalmazni, mielőtt másokat kioktatsz.
2011. szept. 21. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Meglett a kutus azóta? Vagy van hír róla?


Menhelyeket hívj fel és sintér/gyepmesteri telepeket, hátha befogták őt, vagy a megtalálók bevitték!

2011. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a kutyus, a gyepmester telefonszámát megkaptam, de senki nem veszi fel :( Már a környéken minden menhelyet felhívtam. Szerintetek ha elütötték, azt is a gyepmester szállítja el? Mert ha igen és nem szállította el, akkor még van esélye :(
2011. szept. 21. 18:52
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt egy kép, hátha valaki így felismeri!

[link]

2011. szept. 21. 18:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De igen kioktatlak mert én lehet hogy csak a helyesírásban hibáztam miszerint kihagytam egy szót de a te hibád sokkal nagyobb mivel a kutyusod eltűnt úgy hogy nincs rajta biléta vagy nincs benne chip.Látod még mindig nincs meg.Amit írok nem rosszindulatból teszem csupán azért mert sajnálom a kiskutyád és együtt érzek veled mivel nekem is kistestűm van.Remélem minél hamarabb megtalálod és legalább bilétát teszel majd rá.de chip sem fáj annyi nekik mint egy átlagos oltás.
2011. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az ilyen tanácsot szívesen fogadom, de nem gondoltam volna, hogy szükségem lesz chipre, vagy új bilétára. Ha meglesz a kutyám, biztos mind a kettőt megcsináltatom. Azonban jelenleg ez nem sokat segít rajtam, sem a kutyán.
2011. szept. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!