Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S HELP kutyás ugy....

S. O. S HELP kutyás ugy. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Hát igzábol reggel találtam 1 kolyok kutyát a kertunkbe és a testvérét még a szomszed kertjebe ahol senki se lakik szoval kimentettem ot.Elmentem az egyik legkozelebbi hogy nem-e tudjak kié lehetnek azok a kis kutyák (mert nekunk má van 3 kutyank és nem tarthattuk meg de amugy ameik megmaratt azt megtartottuk),de senki soha nem latta ezeket a kutyakat becsengettem kb 5-6 házba senki se jott ki vagy ha kijott valaki akkor nem tudott rola.Becsengettem a egyik hazba ott az egyik kuskutyat befogadtak szoval 1 nálam maratt. A 3 másik kutya szerencsere nem bantotta ot csak az a egyik gond hogy az fiu kutya a masik ketto az meg lany a 3. meg fiu de az lányokat nem tudja tehere ejteni mert o berni pásztor a masik ketto tacsko.De majd kihereltetjuk.Csak en attol félek hogy fog éjjel nyoszorogni jelenleg nem nyoszorog mert ott van a másik tacsival aki anyaskodik felette.DE ha féletlenul nyoszorogne éjjel mit tegyek fele?
2011. ápr. 30. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik kutya nem bántja, elvannak, akkor ne menj ki, ha nyöszög éjjel, mert tudja, ha nyöszög, ki fogsz menni. Legyél vele ameddig tudsz, aztán hagyd ott. Ha sír is, kicsit érzéketlennek tűnik, de, ha rájön, hogy kimész, azért is csinálni fogja.
2011. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy rendes tőled, hogy befogadtad!!
2011. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem bantja ot az a kutya csak még a ketrec kore raktam palettákat mert kitud jonni.Amugy ez a 3. befogadott kutyank mert a 2 tacsit is 3 eve kolyokkorukban talaltuk oket.Nekem nincs szivem menhelyre dobni vagy kidobni valahova a hatarba
2011. ápr. 30. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem így jó lesz. Ha fog is sírni, csak amiatt, hogy nem vagy vele, de majd megnyugszik, odabújik a másikhoz.

Én is ilyen vagyok. Ha találok kutyát, befogadom, ha kikupálódik, aztán már találunk neki gazdát. Nekem is 3 kutyám volt, nemrég adtam oda egy talált tacsit.

Mennyi idős kb a kutyus? És a tieidek?

2011. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem egy 8-10 hetes lehet de már magátol eszik szoval avval nincs problema de még egy darabig napi 1X-2X adok neki tejet is.A mieink meg 3 évesek vagyis a 2 tacsi a berni meg 8.Jelenleg nem hallom hogy nyuszítene de amugy a tacsi ugy vigyaz ra mint a szemeire mindig utana megy barmit csinal a bernit a kozelébe se eengedi
2011. ápr. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!