Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez pomerániai törpespicc?

Ez pomerániai törpespicc?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 1. 14:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak mert annak van hirdetve .
2011. máj. 1. 14:30
 2/15 anonim válasza:
Szerintem igen :)
2011. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
annak tűnnek...
2011. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát remélem mert egy hét múlva megyünk érte :) de ha esetleg nem az az sem baj, ugyanúgy fogom szeretni :)
2011. máj. 1. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:

gratulálok,sok boldogságot hozzájuk :)

ha nem fajtatiszták sincs gond,mert így legalább nem menhelyen kötnek ki szegénykék :)

2011. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NYílván szaporítós aztán az ára többszörösét költheted rá és nem mindegyik éli túl. Én a helyedben még inkább gyűjtenék mert tenyésztőnél ugyan drágább de kevesebbet költesz rá később. Az egyik barátom már járt így vett x fajtájú kutyát és olyan beteg volt hogy a kezelés árán 3 kutyát is tudott volna venni és szegény kölyök egy évi szenvedés után nagy kínok között halt meg. Ha te ezt akarod én nem szólok bele de légy óvatos az egészségesnek látszó kölyök pillanatok alatt rosszul lehet. Na meg mire felnő lehet hogy nem is fog hasonlítani a fajtájára ideg gyenge lesz és agresszív. Most még lehet hogy aranyos pár hónap múlva meg már nem az lessz amit megvettél és pénzért keveréket venni elég rossz dolog
2011. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A pomerániai az egyik legdrágább fajta itthon össz kb 2 tenyésztője...biztos, hogy ezek nem pomerániaiak...én nem venném meg őket, egyrészt mert alapból szerintem hazugságon alapul a hirdetés másrészt kitudja milyen betegségeik vannak, mivé nő fel ha egyáltalán felnő...hány oltásuk van? van cippjük ami kötelező és büntetendő ha nincs? voltak féreg hajtva? Lehet nagyon aranyos édes felnőtt kutya lesz belőlük de nekem nem túl biztatóak...
2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Megnéztem az egész hirdetést. Eléggé elriasztónak találom azt a koszos rekeszt, amiben (gondolom) az anyuka ül az egyik képen...

A szuka szőrminősége borzasztó, egy pomerániainak sokkal nagyobbnak kellene hogy legyen, és maga a szőr állása sem stimmel. A picúrok is inkább kis- vagy középspitznek tűnnek számomra (tapasztalatból) mintsem pomerániainak. Nem akarom, hogy azt hidd, hogy én ilyen elfogult kiállítási-pomerániai megszállott vagyok, és ami nem úgy néz ki, az nem kutya. Dehogyis. Csak azt szeretném mondani, hogy a szuka szőr állása is inkább német (kis,közép) spitzes. Bár, nem tudom, hogy mekkora a valóságban a kutya. Azt viszont sejtem, hogy az a rekesz egy "40-es rekesz", tehát 40 centis. A kutya ülve benne a méretét tekintve nagyon nem pomerániais...

Aranyosak a kicsik egyébként, kívánom, hogy ne legyen velük semmi gond, legyetek boldogok, de ne számíts igazi pomerániaira. :)

2011. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy fehér színben tudtommal elég ritka (Mo.-n), és a környezetet, képeket tekintve nem hinném, hogy pont ez a "lelkiismeretes rendes tenyésztő" tenyészt Magyarországon fehér pomit.
2011. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek keverékek ...
2011. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!