Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez pomerániai törpespicc?

Ez pomerániai törpespicc?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 1. 14:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen azok. -.-" megnéztem a feladó többi hirdetését és 20.-án rakott fel áprilisban felnőtt német (közép méretű) spiccről hirdetést ... rá 4 napra 24-én rakta fel ezeket a kiskutyákat eladásra ... azok a szülei ... ez német közép spicc. nem veszem meg mert nekem muszáj a kisméretű kutya a lakásba, a nagy méretűnek kell a tér.
2011. máj. 3. 10:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy keverékek, de akkor jól tippeltem, hogy középspitzek.. :/ A "kedves hirdető" biztosan úgy gondolta, hogy pomerániainak jobban, könnyeben elviszik, mivel az ugye papírforma szerint még drágább, és talán jobban luxuskutya, mint a német középspitz. Csak gratulálni tudok az ilyen agyoniskolázott szaporítóknak...
2011. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát igen szívesen megvettem volna de az ilyen nagyobbacska kutyának több a mozgás igénye és nem akarom bezárva tartani. a kisebb kutyának elég a kevesebb mozgás igény és kielégítő a lakás is ha néha játszani van kedve.
2011. máj. 4. 22:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés, egy kisebb kutyának is ugyanannyi, néha még több mozgás kell mint egy nagyobbnak.
2011. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez pomerániai :)
2011. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!