Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves korig élnek a kutyák?

Hány éves korig élnek a kutyák?

Figyelt kérdés
Puli kutyára lennék kiváncsi! :(
2011. máj. 3. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
12-13 évig élnek jó esetben. Nekem 13 éves volt pont, mikor elpusztult.
2011. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az én Puli kutyám 15 éves.. csütörtökön elszokott mamáméktól.arra gondolunk,hogy elment meghalni.lehetséged?:'( :'( nagyon szomorú vagyok :( tegnap tudtam meg .. :(
2011. máj. 3. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal a kutyáknak nem szokása elmenni otthonról meghalni, legalábbis a mieink közül egyik sem ment el (pedig megtehették volna). A macskák csinálnak ilyet. Valószínűleg csak talált egy párzó szukát a környéken (ha hím), és jól elcsatangolt.

Az én pulim még csak 12 éves, de az apukája 16 volt, mikor meghalt. Még ne szomorkodj, lehet, hogy előkerül.

2011. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, a kutyák otthon szoktak meghalni, ahol éltek. Inkább valószínű, hogy elcsavargott, próbáljátok megtalálni mert idős kutya, sok baja eset az utcán. Látása, hallása sem jó már ebben a korban nagyon...
2011. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak csajozni ment ne izgulj! Azt hogy elmennek a kutyák meghalni az a Marley meg én c. filmben láttam, máshol még nem hallottam, de lehet hogy van valóságalapja. Az én kutyám 14,5 éves, és mikor pár hónapja megszökött akkor én is azt hittem h meghalni ment. De szerencsére visszajött, és a boldogságából ítélve becsajozott :D
2011. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is elment meghalni a kutyánk... 16 éves volt, csak feküdt egész nap, egyszer pedig elszökött ... Igaz, hogy utcakutya volt de 10000%, hogy szegény már érezte a végét és azért ment el :(((((((((((((((((((((((
2011. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy csajozni ment el.Nagybátyjám 3 napig kereste a környéken (kb.3 km-es körzetben).Öreg volt,és kb. 2 hete kezdett "lefele épülni",nem úgy ette meg az ételét ahogy szokta,mindig a házában feküdt.Szerintem is elment "örökre elaludni".A csajozást azért zárom ki,mert az utcában van még egy puli kutyus,és van volt már kiskutyájuk.De azért köszönöm a válaszokat.MÁR CSAK REMÉNYKEDEM!DE BÜSZKE VAGYOK RÁ,HOGY NEM SZENVEDETT,ÉS BÉKÉN TÁVOZOTT EL!ÉS RÁJÖTTEM EGY ÁLLAT NÉHA(EBBEN A VILÁGBAN) SOKKAL SZERETETRE MÉLTÓBB,MINT EGY EMBER! <3 :(((( Nagyon hiányzik!:(
2011. máj. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!