Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tartjátok a kutyáitokat?

Hogyan tartjátok a kutyáitokat?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi, hogy hol tartjátok, hol veszitek a gondozásához kellő dolgokat, stb.
2011. máj. 3. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutyáid vannak! Biztonságizól velük?
2011. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gyönyörüek :)
2011. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kertesházban tartom őket, udvaron vannak napközben. A gondozáshoz kellő cuccokat általában a fressnapfban veszem, vagy rendelek netről, meg még esetleg AlphaZoo. A tápjukat (Dog Chow) mindíg a Fressnapfból szerzem be.
2011. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

17:33 vagyok.


Köszönöm. :-D


Igen, biztonságos őrködök, eddig csak egyszer másztak be, a mentő meg vitte. :-D

De ez már lassan három éve volt. Valmiért nem akarnak minket ellopni....

2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az én goldenem 1000 négyzetméteren lakik, mert akkor a kert...Háza nincsen, de a teraszon, ahol látja az utcát, lát minket, ott van egy nagyon védett helyen egy óriási nagy puha ágya. Kajáját a helyi állatkórháznál vesszük, ahol van bolt, kutyakozmetikus, és állatpatika is egyszerre. Minden nap rengeteget játszok vele, úgyhogy úgy érzem elég jó dolga van nálam.
2011. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, és kihagytam hogy nagyokat túrázunk, úszni is van lehetősége, és sokszor itt van nálunk a szomszéd kutya, hogy egy nagyot rohangáljanak. Amúgy meg egyféle keféje van, azzal szoktam 1-2 naponta fésülni.
2011. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Akiteki ***** válasza:
Ki-be mászkálnak a lakásból a kertbe és vissza. A mezei és erdei sétán kívül 400 négyszögöl helyük van és saját úszómedencéjük. (Nem flancból, úgy vettem a házat, hogy már megvolt. :)) Kennel nincs, félig elkészült, aztán elfogyott a pénz a betonozásra. A kaját a nagykerből rendelem, az állatorvos pedig akár házhoz is jön, ha nem tudok menni. Tegnap is ő fuvarozta egyik lányomat ivartalanításra, mert rossz a kocsim. Féreghajtót, kullancsirtót nála vesszük. Játékokat meg kozmetikai szereket a kiállításokon szoktam beszerezni.
2011. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!