Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya fülében középfültőgyul...

A kutya fülében középfültőgyulladást milyen baktériumok okoznak és miylen antibiotikum jó rá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos pontosan meg fogja mondani, sőt, kezelni is fogja.
2011. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nory0722 ***** válasza:

Ha még nem túl gyulladt,akkor csak kimossa és cseppet ír rá! szerintem mindenképpen vidd orvoshoz,nem ér annyit,hogy utána műteni kelljen! Melyik megyében laksz?


Ha lekezelte,ajánlom a gyakori(egy héten egyszer-kétszer) fültisztítást! Fél percig tart az egész. Nem muszáj hozzá oldat,jó a kamilla is,de sima langyos víz is megteszi: bevizezett vattakoronggal kitisztítod,utána meg szárazra törlöd. Milyen fajtájú egyébként?

2011. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nyíregyházán lakom és west highland white terrier
2011. máj. 3. 22:05
 4/5 nory0722 ***** válasza:
Tökéletes:) Én nyírturai vagyok,barátom szintén nyíregyházi. Javasolnék egy állatorvost,ha privát üzenetet írsz,megadom minden elérhetőségét! Nagyon jó,ingyen vizsgál és olcsó!
2011. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Készülj rá, hogy hosszan tartó kezelésről van szó. Egy ismerősöm németjuhászának fél évig kezelték vele a fülét.
2011. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!