Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből veszem észre, ha a...

Miből veszem észre, ha a kutyám lázas? Van valami külső tünete?

Figyelt kérdés
Feleslegesen nem akarok a fenekébe dugdosni semmit!
2009. márc. 8. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Bágyadt, elfekszik, nem eszik, szomorú... Én a macskáimnak először a hónalja alá szoktam nyúlni. Nekik magasabb a testhőjük, de ha nagyon forrónak érzem, akkor jön a lázmérő, aztán az orvos.
2009. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen száraz az orra,forró a tappancsa,akkor valószínűleg lázas.
2009. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. néha szomorúnak látom, meg bágyadtnak, de ha megtalálja a kislabdáját, akkor órákig elvan vele. És az étvágya is határtalan.
2009. márc. 8. 23:25
 4/10 A kérdező kommentje:
reggelenként száraz az orra, és mindig forró a tappancsa, de a kutyáknak elege magasabb a testhőjük, én ezért találom melegnek.
2009. márc. 8. 23:26
 5/10 A kérdező kommentje:
eleve
2009. márc. 8. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha az a gyanúd, hogy beteg, akkor igenis meg kell mérni a hőmérsékletét, nehogy azért legyen rosszabbul, mert ne került időben orvoshoz. Lehet, hogy nem fogja szeretni, de ez nem kívánságműsor! Lázasnak egy kutya 39foktól számít.
2009. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem gyanús,mert elég eleven, senki nem mondja meg ránézésr, hogy lázas.

Egyébként meg nincs itthon olyan hőmérőm, amit feldughatnék a kutyának :D

2009. márc. 9. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül száraz az orra és forró a tappancsa, ha lázas. Sok kutyát láttam már a kórházban, akiknek jéghideg orral 41 fokos lázuk volt. Vidd el a dokihoz, aztán, ha nincs semmi baja, legfeljebb volt egy sétátok.
2009. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
forró a füle, nem olyan izgága
2009. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy a doki 3000-ért jön ki házhoz, és amúgy meg délelőtt rendel.

A szokatlan tünetei, hogy eddig szobatiszta volt, ma 3x bepisilt meg 2x bekakilt. De gondolom ez nem amiatt van, hogy lázas lenne.

2009. márc. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!