Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak van orgazmusa?

A kutyáknak van orgazmusa?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb tudomásom szerint csak az embernek, az emberszabású majmoknak, és talán a delfineknek van orgazmusuk!
2011. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Sőt kifejezetten fájdalmas nekik a szex. Amiért mégis csinálják, azt úgy hívják, hogy fajfenntartó ösztön.
2011. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

ma 16:36

Honnan tudod, hogy fájdalmas? Megkérdezték, megmérték? Mivel?

2011. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Onnan, hogy sokszor a fedezés ha nem profi a gazdi, meg a szuka is és a kan is, olyan rossz élmény tud lenni, hogy soha többet nem hajlandó fedezni a kan, vagy hagyni magát a szuka...Tenyészkanokat rendszeresen tönkretesznek ezzel a tudatlan gazdák. Nem tudom láttál-e már kutyapárt összeragadva, de nem tűnnek boldognak.

Amúgy vannak rá etológiai vizsgálatok is, amik bizonyítják.

2011. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a disznónak is van orgazmusa...
2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
A tenyésztett, elrontott kutyák nem az etalon. Miért van akkor pl kóbor állat, akár több kan is megkínozza ,és következő tüzelésnél mégis újra megáll?
2011. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Beírtam a keresőbe, és ezt találtam:

"

Az állatok orgazmusa ugyanolyan kutatott terület, mint a női orgazmus. Egyre több példát találnak a szakemberek arra, hogy az állatok nem csak utódnemzés céljából keresik egymás társaságát.


Egy biztos: az állatok nagyon sok időt töltenek szexszel, és nem is feltétlenül fantáziátlanul. A bonobó majmok például a hippikhez hasonlóan közösségekben élnek, amelyekben körülbelül 90 másodpercenként történik szexuális aktus. Nincsenek kialakult párok, kis túlzással mondhatjuk, hogy mindenki közösül mindenkivel. A szex egyrészt jó időtöltést jelent, másrészt pedig a feszültségeket is oldja a csoporton belül. Milyen szociálisak ezek a bonobók! "

2011. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy van-e orgazmusuk,de az én fiúkutyám igencsak megszokta izélni a plédjét,és nem olyan fejet vág mint akinek fáj:)
2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De gondolom a pléddel nem szokott összeragadni ;)
2011. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem,de kijön aminek ki kell:)
2011. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!