Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Juilus...

Mi a véleményetek a Juilus k-9 termékekről?

Figyelt kérdés

Igazából minden termékük érdekelne hogy milyen, konkrétan én majd ezeket szeretném:

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 5. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül nekünk hámunk van, nagyon meg vagyok vele elégedve! Nagyon erős, biztonságos! Én a súlyhúzást is ezzel kezdtem el gyakorolni a kutyámmal és bírja a gyűrődést ;)

Ezenkívül a póráza és szájkosara is onnan van, mindegyik nagyon jó minőség! Csak ajánlani tudom :)

2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jók, de szerintem hobbikutyának, sétáltatáshoz úgymond "felesleges" 8-10 ezerért K9 hámot, nyakörvet stb. venni. Persze bajnak nem baj. :) A labda meg a póló az más téma. :)

De munkához pl. csúcsminőségű cuccok.

2011. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségűek, rengetegen dicsérik, a kutyiskolánban is használják páran. tényleg strapabíró, és megbizható.
2011. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a pólo jó, a zsinórosok is, habár én abban a Bendét jobban szeretem, vagy a Gappay-t. A hámnak csak akkor van értelme, ha huzatod a kutyát, amugy semmi. De mindegyik jó minőségű. Nagyon jók a pórázok, és a láncnyakörvek is.
2011. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hámot vettünk először, aztán szájkosarat és pórázt is. Mindegyikkel nagyon elégedettek vagyunk.
2011. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó cuccok,de annak felesleges akinek nem munkára/sportra van a kutya.Egy hobbiutyás sok hasznát nem veszi.
2011. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért ezt megcáfolnám. A kutyám méretében nem lehet láthatósági mellényt kapni, ellenben a legnagyobb Julius-K9 hám jó rá és még zseblámpát is tudok rá szerelni, hogy éjjel is lássam merre jár. A foggantyú is hasznos néha. A gumírozott póráz kényelmes és olcsó más állatboltos pórázakhoz képest. A fém szájkosár sem drágább, mint a fress*-ban, viszont sokkal jobb minőségű.
2011. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!