Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Panzi...

Mi a véleményetek a Panzi termékekről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:04
 1/9 Platypus ***** válasza:
Attól függ milyen termékről van szó. A madárhomokot meg a fürtös kölest nem lehet elrontani, ennél a márkánál is rendben van. A teknős meg a haleleségeik viszont a létező legrosszabbak ami itthon kapható.
2011. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a többi?:D
2011. febr. 5. 21:47
 3/9 Platypus ***** válasza:
Nem vásároltam végig a márkát :D Körülbelül az állattartás teszkógazdi márkája. Van, amit meg lehet venni, de amit el lehet rontani a spórolással, azt elrontják.
2011. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és melyik márka vált be?

(a fürtös kölest és a madárhomokot is el lehet rontani, tapasztalatból mondom igaz az NEM PANZI volt.) :D

2011. febr. 5. 22:04
 5/9 Platypus ***** válasza:
Milyen állatnak akarsz cuccokat venni? Én madáreleségeket vásárolok az egereimnek meg patkánykaját a patkányaimnak, a Prestige vált be, de leginkább azért, mert a jobb márkák közül ezt a legkönnyebb beszerezni. Fontos a normális csomagolás, mert a Panzi félékbe mindig találok molylárvákat. A halaimnak Tetra és JBL termékeket vásárolok.
2011. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én már régóta tartok sok féle állatot, csak ma vettem a papagájoknak kaját (panzit)hogy máshol milyen véleménnyel vannak róla

itt ez van más nincs :-/ szóval nem tudok viszonyítani, hogy milyen a minőség, de beöntöm és megeszik:D

2011. febr. 5. 22:28
 7/9 Platypus ***** válasza:
Párszor elmegy, de a dobozt vágd be egy napra a fagyasztóba, nehogy telemenjen a lakás zsizsikkel meg mollyal. A katasztrofális tárolás miatt eleve kérdéses az is, mennyire marad meg a kaja tápértéke, mire hozzád kerül. Ha sok állatod van, akkor érdemes a netről rendelni, léteznek nagy kiszerelések(a prestige-nek biztosan van) amiknek egész tűrhető az áruk.
2011. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a zöldalma illatú panzi faforgács bevált ;D Azóta is azt veszem.
2011. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az illatosított forgácsokat én nem szeretem :D

nekem nem rossz ha megszagolom de szerencsétlen rágcsálóknak mindig abba lenni.. nem biztos, hogy túl kellemes.

A natúr forgács illatát jobban is szeretem az olyan "új bútor" illatú :D

2011. febr. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!