Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsit lehet udvaron...

Palotapincsit lehet udvaron tartani?

Figyelt kérdés
Kislányom (2 és fél éves) kapott a nagyszüleitől húsvétra egy palotapincsit(persze,hogy minket nem kérdeztek meg előtte),és eddig még nem hoztuk el,náluk van,de már ki vannak akadva,hogy nem azért vették meg,hogy náluk legyen,de én meg a lakásba nem szeretném tartani,mert ugy néz ki,hogy allergiás a kislányom,de még tesztet nem tudnak csinálni,és igy addig a házba egy térbe a gyerekkel bezárva nem akarom tartani,nehogy baja legyen a kislányomnak,ezért gondolkozom az udvaron.
2011. máj. 6. 16:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.a párom szülei azok,akik minden jogot fenntartva hülyeségeket csinálnak.én szüleim előbb kérdeznek szerencsére.nem tudom,lehet megpróbáljuk,mert a kislányunk,meg a párom is nagyon ragaszkodnak hozzá.Amugy azt hiszem 5 hónapos kutyáról van szó
2011. máj. 6. 18:51
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem valakinek oda kéne adnotok a kutyust amíg pici.Így még könnyebb mint később.Gondolom nem szeretnéd,hogy kislányodnak bármi baja legyen tőle.Még csak az esélyt megadni is a dolognak.Nekem is palotapincsim volt,és tudom,hogy nagyon aranyos,de eléggé kényes is.Nagyon nem szereti a hideget,és nagyon szeret emberek közt lenni.Jó lenne neki egy olyan hely ahol kedvére mehet a lakásban,és mindíg emberek közt lehet.Szerintem,de ez az én véleményem.
2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Persze lehet.Nekünk is palotapincsink van és amióta megvettük kint van és semmi baja.Van neki háza is de nem ment bele.Éjjel nappal kint van és szeret kint lenni.
2012. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!