Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A palotapincsit lehet udvaron...

A palotapincsit lehet udvaron tartani?

Figyelt kérdés
szeretnék egy palotapincsit de anya nem engedi be a házba ,de már van egy terrierem (fiu) és a tesómnak egy németjuhász (fiu) jól meg lennének? a tesóm kutyája barátságos eddig az összes kutyát befogadta ami csak vol csak a kicsi miatt agódok mert még 8 hónapos csak és meg ő az új
2011. júl. 7. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Persze lehet.
2011. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
26%
Csak palota, kastély.
2011. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

"a tesóm kutyája barátságos eddig az összes kutyát befogadta ami csak vol"


Miért, hány kutyátok volt már és mi lett velük? :)



Szerintem a legtöbb kutyus tartható kint (attól függetlenül, hogy én ien picurkát bevinnék), a lényeg hogy sokat foglalkozzatok velük és ne csak a kertbe legyenek kidobva, azzal a felkiáltással, hogy kezdjetek egymással valamit, mert nekünk nincs kedvünk, erőnk, időnk rátok.

2011. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
19%

Lehet udvaron tartani, csak vigyázz, mert szökős!

Nekem volt és mindig keresni kellett...

Mindig elment, ha el lett engedve aztán kereshettem...

De lehet h csak én jártam így. Sok sikert hozzá!

2011. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Persze, de akkor minden reggel reggeli elött olvaszd ki egy hajszárítóval.
2011. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A pekingi palotaKUTYA mindig is az uralkodók kedvence volt, ágyban, párnák között élt. A lábai is azért lettek ilyenek, hogy ne nagyon tudjon az uralkodó mellől elkóborolni.... Vagyis, magyarról-magyarra lefordítva: ezt a fajtát nem udvaron tartásra szánták. Függetlenül attól, hogy manapság az emberek önző módon egy fajta igényeit nem figyelve hol és milyen körülmények között tartanak kutyákat.
2011. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Nálunk 2 van, és udvariak.Ill. nappal bejöhetnek,de éjjel kint alszanak.
2011. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem is értem hogy jut ilyan az emberek eszébe, az meg végképp felfoghatatlan, hogy vannak emberek akik így tartanak egy 6-7 kiló TÁRSASÁGI kutyát.

és NEM, nem lehet az udvaron tartani ... sem lelkileg, sem testalkatilag nem megfelelő erre!

Nem kell hazavinned mégegy kutyát azért hogy kínozd. Ne a saját önös érdekeid nézd ... csak akkor vigyél haza kutyát ha ugy tudod tartani ahogy megérdemli.

2011. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Én vagyok,akinek kint van 2. Próbáltam bent altatni őket kis koruktól,de nem lehetett.Imádnak kint rohangászni,ugatni,nekik uncsi,hogy mi alszunk :)

Nappal persze a seggünkbe vannak egész nap,nagyokat sétálunk, úszni járunk,imádják!

Azért a kint tartás,és a kib@szás a kertbe nem ugyan az.

2011. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Adj neki dzsekit.
2011. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!