Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az a dudor a hasán?

Mi lehet az a dudor a hasán?

Figyelt kérdés
A kutyusom hasán van egy kis dudor, kékes árnyalatú.Ha megnyomom nem fáj neki.Olyan mintha köldök sérv lenne, de az nem lehet mert megműtötték már vele.Nem is kullancs.Lehet hogy valami megszúrta? Amúgy szuka kutyus ha számít ez valamit.
2011. máj. 7. 11:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy minden rendben van vele, eszik,eszik,játszik,szaladgál,normálisan kakil.
2011. máj. 7. 11:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egy daganatos kinövés lehet. Dokinak mutasd meg.
2011. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sérv sajnos visszajöhet, hiába mütötték már meg vele. Szerintem mutasd meg orvosnak.
2011. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem is sérv.Az én kutyámnak is volt,és szerencsére nem lett megint.De viszont mondta az orvos hogy előfordulhat hogy még lesz.Vidd el a dokihoz,és sok szerencsét!
2011. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mindenképp mutasd meg, tényleg visszanőhet a sérv, kívánom, h ne legyen nagyobb baja szegénynek!
2011. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 7. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kutyámnak is volt ilyen, orvoshoz elvittem mondta hogy jó indulatú, és időnként kifakadhat. Lehet hogy a tiednek más van mindenképp mutasd meg a dokinak.
2011. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
köldök sérv. mennyi idős a kutyád? minél hamarabb el kell vinned állatorvoshoz, hiszen az ismételten kinőtt sérv nagyobb veszélyt jelenthet.
2011. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Még valami ami most jutott eszembe. 4 hónapos volt amikor megműtötték, és ahol összevarrta a doki egy helyen egy picit bőr összelett csípve olyan volt mint egy pici "vízhólyag".Nos megnéztem és ez az a "vízhólyag" szerű.Akkor is sérv?

Amúgy év elején töltötte be a 3-ik évét.

2011. máj. 7. 16:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Most mértem meg, 1cm-es a dudor.
2011. máj. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!