Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet szemölcs 8,5 hós babám...

Lehet szemölcs 8,5 hós babám hasán? Először pici piros pötty volt, mint egy pattanás, azt hittem elmúlik és kész, de most bőrszínű kis dudor maradt ott.

Figyelt kérdés
Szerdán megyünk a dokihoz, majd neki is megmutatom. Másnak van ilyen tapasztalata? Elmúlik? Mitől jöhetett ki?
2010. okt. 16. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
tegnap volt 5hós a kisfiam,de még sosem prbáltam a fütyijén hátrahuzni a bőr. az orvos az tmondta h 1éves korában majd ő megnézi,de 2éves korig is normális a letapadás, ez élettani dolog...én hallgatok rá,szerintem te se aggódj és ne erőltesd
2010. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem nekem szántad, pedig már örültem, hogy valaki írt.
2010. okt. 16. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez molluscum lesz, sajnos nem tudom magyarul hogy hívják, de hasonló mint a szemölcs.Kisfiamnak is volt ilyen nyáron,valaki megfertőzte vele, leginkább uszodában, strandon terjed de bárhol el lehet kapni mivel vírus okozza és bőrérintkezéssel terjed. Neki eléggé elterjedt és a bőrgyógyász fagyasztással eltávolította őket, volt neki vagy 8-10 darab, kezén,lábán. Szerintem mutasd meg bőrgyógyásznak.
2010. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem túl jól hangzik! De a Te babádnak is először kis piros pötty volt és utána lett bőrszínű "dudor"?
2010. okt. 16. 22:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb. 1 nap piros volt, másnap már nem és ma 2 napja van ez a dudor.
2010. okt. 16. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Kúszik már a földön? nem lehet, hogy megszúrta valami a pociját? a lányomnak nyáron ilyen kis piros pötty volt, és csak később vettem észr,e hogy van benne valami, egy szálka féle volt benne.
2010. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyászatra kéne vele menni...
2010. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most szerdán megyünk tanácsadásra, remélem a gyerekorvos tud mondani valamit. Azóta nem változott a "pötty". Mászik egyébként és már áll is, nem látom olyannak, mintha megszúrta volna valami.

Senki másnak nem volt ilyen tapasztalata?

2010. okt. 18. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 22:16-os vagyok.

Igen, kisfiamnak is pont úgy volt, ahogy írtad. Majd írd meg, hogy mit mondott az orvos.

2010. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ugyan ilyen van. Kisfiam 15 hónapos, neki is nyáron lett 1 az oldalán (ugyanúgy ahogy leírtad, először pattanás szerű majd bőrrel egyforma színű kinövés), és most vettem észre, hogy a hasán is jött egy, az oldalán meg leterjedt, úgy 4-5 db van. Amikor csak 1 volt, akkor mutattam gyerekorvosnak, azt mondta vírusos szemölcs, nem kell semmit csinálni vele, csak piros rázókeverékkel kenjem, hogy ne fertőződjön el. Hát most hogy több is van, lehet elviszem bőrgyógyászhoz inkább. Nem lesz jó, ah így szaporodik tovább.

Üdv:

Brigi

2010. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!