Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tud ugatni a kutyám?

Nem tud ugatni a kutyám?

Figyelt kérdés
1 éves és még egyszer sem ugatott, csak búg mint egy galamb:) viszont csak nem néma mivel horkolni veszett hangosan tud. Fog ez még vajon ugatni?? Doki azt mondta türelem.Nincs ingerszegény környezetbe, naponta több órát van kutyabarátai társaságában, sokat foglalkozunk vele, hallja is ahogy a többi barátja játék közbe ugat de ő még sem. Miért??
2011. máj. 7. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2011. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Palota lányka
2011. máj. 7. 14:04
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

a horkolásnak semmi köze ahhoz, hogy tud-e ugatni


amúgy meg mit fáj neked, hogy nem ugat?

2011. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom, akkor a tied egy nyugodtabb, csöndes verzió...házunkban lakik egy öreg nő, van neki kettő, azok egész nap mondják...minden percbe dörömböl nála valaki, csináljon már velük valamit...:)
2011. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem fáj, hogy nem tud ugatni?? Sok kutyám volt, ilyennel még nem találkoztam, nem vagyok egy takony kiskölyök, hogy ilyen hangnembe válaszolj nekem.
2011. máj. 7. 14:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet ez egy csendesebb verzió:)
2011. máj. 7. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A doki belenézett a torkába? Nem a hangszálaival van a gond?
2011. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
modortalan viszont vagy...semmi baj nem volt a hangnememmel, bár most már kezd felmenni a pumpa
2011. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, megnézte a torkát, egyszer el is bódították a vizsgálat miatt, semmi kórosat nem talált.
2011. máj. 7. 14:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám még nincs egy éves, de már a testvérei fiatalabb korukba aktívan őrizték a házat, az enyém meg a kerítés előtt elhaladó embereket sem ugatja meg, de még a kapun bejövő ismerőseinket. Nem tudom, hogy mi lehet vele, de már hallottuk ugatni játék közbe. Mi is sokat foglalkozunk vele, s csak arra tudok gondolni, hogy még nem érzi úgy, hogy meg kellene védeni a házat, nem érzi azt, hogy bármit is meg kellene védeni, sőt...Ha egy vadidegen kutyát észre vesz, akkor farkát a lábai közé véve menekülne, de nem ugatna. Ahogy észre vettem, az enyém akkor ugat, ha valamit nem ismer, s megijed, megijeszti, esetleg valamelyik állat jelenléte felbosszantja(pl macska, nyúl), de mivel sok mindent ismer, így nem ijed meg, nem ugat. Lehet, hogy én itt rontottam el mindent. Mint írod, horkol, de szerintem ez nem függ azzal össze, hogy van is hangja. Ha az orvos türelemre intett, biztosan megvan ennek is az oka, lehet, hogy későn érő, mint az én kutyám.
2011. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!