Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibaja? Van egy kutyám Walter....

Mibaja? Van egy kutyám Walter. Szegény kb. fél éve minden nap éjfél körül megáll a nappaliban a nagyapám régi faliórája előtt és elkezd ugatni. Szegénynek nem tudom mibaja. Már a kutyapszihológuson gondolkodom. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne vidd el a szihológushoz, mert nem ér semmit. A kutya viselkedése tipikus jele a paranormális aktivitásnak. Szerintem hívj médiumot. Mondanál egy kicsit többet? Mert ez a tájékoztató igen szerényes volt.
2011. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát a nagypapám kb. 20 éve meghalt. Amikor abba haggya az ugatást elkezd nyüszíteni és kaparni kezdi az ajtót. körbeugrálja az órát és rámorog.
2011. jún. 25. 20:12
 3/13 anonim válasza:
46%
Szegény kutya :\ sztem sürgősen csinálj wele walamit pl estére zárd ki aztán majd elfelejti :D
2011. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszike(L):)
2011. jún. 25. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
A nagyapád rossz indulatú ember volt? A kutya félhetett töle? Történtek megmagyarázhatatlan dolgok a házban?
2011. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát a kutya az övé volt és néha verte. De nagyon szerette.

Amikor részeg volt mindig megugatta.

2011. jún. 25. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"a nagypapám kb. 20 éve meghalt"

"Hát a kutya az övé volt és néha verte"


Te vagy egy 22+ éves matuzsálem kutya büszke tulaja vagy kamu a kérdés.

2011. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sántít a sztori egy kicsit:D

Azt mondod a kutyi a nagypapijé volt aki 20 éve meghalt,akkor az a kutya több mint 20 éves?

Él addig egyátalán egy kutya?:D

Szerintem dobd ki a kukába azt az órát és nem fog ugatni a vén kutyus....

2011. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok ehhez hasonló tünetet epilepszia okoz. Az epilepszia nem feltétlenül jár azzal, hogy összeesik és rángatózik. Ha kis rohama van,akkor nagyon változatosak lehetnek a tünetek, szerintem akár ilyen is. Pl. ismerősöm kutyájának olyan rohamai vannak, hogy a fejét elkezdi ütemesen jobbra-balra mozgatni. Más kutyák meg nem létező legyet kergetnek, vagy a semmibe bámulnak, vagy indokolatlanul agresszívek... Rengeteg különféle tünet lehet. Ráadásul gyakori, hogy ébredéskor vagy éjszaka jelentkezik. Nem értek hozzá annyira, de nekem az az ismétlődés gyanús. Jó lenne, ha legközelebb, ha ilyet csinál, felvennéd videóra és megmutatnád egy hozzáértő állatorvosnak. Lehet, hogy semmi baja, de ha tényleg beteg, akkor arra oda kell figyelni.
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor viszont látásra! Kamu sztorik nem kellenek!
2011. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!