Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma anyám elkezdett velem...

Ma anyám elkezdett velem üvölteni. Egy idő után visszaordítottam neki. Erre a kutyám engem kezdett el ugatni. Semmi mást nem csinált csak ugatott. Akkor most anyám a falkavezér?

Figyelt kérdés
(furcsa lenne ha így lenne, mivel kb semmi köze a kutyámhoz.)
2010. szept. 20. 20:57
1 2
 1/18 Norczy ***** válasza:
100%
pedig ahogy én ebből az alapból kiveszem, a kutya is anyudat értékeli főnöknek. Amúgy az 1 dolog hogy nincs köze a kutyához, ha a kutya úgy érzi hogy anyud tud erősebben viselkedni, "védeni" akkor simán lehet ő a főnök a szemében.
2010. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy semmi köze nincs a kutyádhoz lehet Őt fogadja el felsőbbrendűbbnek. Hiába Te eteted viszed sétáltatni bizony előfordul, hogy a kutya mást választ ki magának. Különösen az egygazdás kutyáknál. Benne látja meg a falkavezért. Amúgy elképzelhető, hogy amiatt ugatott rád. Vagy csak megunta az ordibálást.
2010. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Elég az is, ha ő van vele többet otthon.
2010. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

bizony!

nálunk ugyan ez van!

és nálunk is anyám a falkavezér, a kutya mindig kiválaszt magának egyetlen személyt, és nálunk is azért lett anyám, mert úgymond vele nőtt fel, fele ludt, ő eteti stb, egyszóval ő lett a szemében a legerősebb személy, nálunk ha anyám és apám veszekszik, a kutya nagyon megugatja apámat, és iszonyú mérges (ez tök komoly !!)

2010. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de anyám semmit nem csinál a kutyával!! Ha rajta múlna ülni se tudna, meg sétáltatva se lenne. Én tanítom, én viszem sétálni, én vagyok vele a legtöbbet, én etetem... anyám néha megsimogatja de kb ennyi...

tudom hogy hülye vagyok de most nagyon haragszom a kutyámra... de lehet hogy csak anya miatt.

2010. szept. 20. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
már ne haragudj de hogy álsz hozzá hogy aki téged fel nevel nem tiszteled és ordibálsz vele?biztos meg van az oka rá hogy ordibált veled.a kutyának lehetsz amugy a gazdája de nem mindegy hogy csak a gazdija vagy a falkavezére na ez külömbséges.ha erélyesen szóltál volna a kutyádra és írányitani tudnád akkor nem anyud lenne a falkavezért pedig ő az!én sohasemm orditanák anyumal inkább amit tetem nem elkezdek ordibálni vele mert ő le szíd hanem bocsánatot kérek ennyi.gondolom a kutya semm tudja elviselni hogy te a nagyobal veszekszel.nekem semmi közöm a életedhez de könnyen lehet hogy meg fog igy harapni egyszer a kutyád ha nem tiszteled anyudat mivel ő a nagyobb és határozotan erősebb is(ha vágna neked pl:egy taslit aszem kiterülnél)meg hát csak ő nevelt fel és nem te magad inkább legyél tiszeteletel a kutyád és anyud íránt is.mindenkinek kijár a tisztelet ha állat ha ember.szóval röviden ennyi.jah és ne a kuityádra haragudj már hisz semmi rosszat nem tett csak akit tisztel azt véd jah amugy meg anyud a falkavezér és anyud elkezd kiabálni veled ez azt jelenti neki hogy parancsot adot ki hogy ő is üvöltözön veled vagyis ugason.
2010. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem ebből egyáltalán nem az szűrődik le, hogy anyukádat tekinti falkavezérnek a kutyád.

Egyszer én nagyon ki voltam borulva, az ágyamon hasalva zokogtam, a kutyám pedig bejött, és elkezdett ugatni rám, de láttam rajta, hogy ő is kétségbe van esve.

Szerintem a Te kutyád is meg volt ijedve, és próbált feléd jelezni. Vagy úgy láttad, hogy támadóan, és agresszíven ugatott Téged?

2010. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: légy oly szíves és ne szólj bele a családi ügyeimbe, a kérdés ugyanis nem erre a témára koncentrálódott.


Utolsó: nem, nem volt agresszív maga az ugatás.

2010. szept. 20. 21:57
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

a kutya azt ugatta, hogy "figyeljetek már ti eszementek", "nincs falkavezér, mert nem vagytok képesek nyugodtan, magabiztosan viselkedni!!!!"

:D

2010. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Csak tudod lehet a kutyádnak az a néha történő simogatás amit anyudtól kap sokkal jobban örül neki, mint ha Te egyfolytába körbeugrálod.
2010. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!