Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől van? (Kérdésed túl...

Ez mitől van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem otthonról és nem aludtam otthon,reggel amikor jöttem haza láttam hogy tele van a kutyánknak az edénye,vagyis nem evett,anyum azt mondta hogy szerinte azért nem mert nem voltam itthon és nem én adtam neki,öt perccel azután hogy hazajöttem üres volt a tálja.Miért csak azután ette meg az ennivalóját miután otthon voltam?Lehet köze ahhoz hogy én foglalkozom vele a legtöbbet?
2011. máj. 8. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Páromék egyszer adtak egy kutyát a keresztanyjáéknak. A kutya nem volt hajlandó enni, csak akkor, ha a párom rászólt, hogy megeszem (tehát a kutya helyett ő eszi meg, persze csak képletesen). Nagyon nehezen tudták rászoktatni, hogy mástól is elfogadja. Elképzelhető, hogy nálatok is ez a helyzet. Ha belegondolsz, az öreg nénik, bácsik halála után sok kutya nem hajlandó enni, majd el is pusztulnak. Ez is ugyanilyen lehet, hogy csak tőlük fogadja el és várja a gazdáját.
2011. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Németjuhászunk van és ugye általában ők kijönnek a család összes tagjával de csak egy valakit tekintenek a gazdájuknak.A bátyám szerint őt tekinti annak de vannak dolgok,például mint ez vagy hogy ha labdázunk akkor csak nekem adja oda a labdát.
2011. máj. 8. 10:34
 3/8 Akiteki ***** válasza:

Azért nem ette meg, mert a kutyának nem rothasztjuk egész nap a tányérjában a kaját. Megvan az idő, amikor enni kap és akkor megkapja, megeszi.

Ha egész nap kinn száradna a vajaskenyered, volna kedved megenni? Találj egy időpontot, amikor egészen biztosan otthon vagy és akkor etesd meg. Utána tedd el a kaját és csak a következő etetésre vedd elő.

(Még annyit, hogy az egész nap kicsit csipegetéstől ember és állat is nagyobb eséllyel lesz cukorbeteg)

2011. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor írtam hogy egész nap ott rohadt?Minden este én csinálom meg neki a kajáját!Nem tudtam otthon aludni és anyumat kértem meg hogy adjon neki enni,igaz elaludt és csak reggel adott neki,szóval max 1-2 órát rohadt ott a kaja.Azért tettem föl ezt a kérdést mert nem értettem miért volt ez,mert mindig megeszi az ennivalóját egyből mert arra van szoktatva hogy akkor kap enni,most nem ette meg de hazaértem köszöntem anyumnak beszélgettünk pár percet és amikor kimentem megette az összes ennivalóját.
2011. máj. 9. 13:27
 5/8 Akiteki ***** válasza:

1-2 órát sem maradhat ott a kaja.

Egy napig nem evett, semmi baja nem lesz.

2011. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem is szoktam neki otthagyni,ha nem eszi meg akkor elveszem de nem voltam otthon,és mire köszöntem anyumnak és kimentem már azt láttam hogy semmi nincs a táljában.
2011. máj. 9. 22:00
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Máskor kérd meg Anyukádat, hogy adja ő neki a kaját. Megszokja, hogy más is eteti.

Nekem régen hörcsögeim voltak.

Elmentünk a Balatonra nyaralni, addig a nagyszüleim vigyáztak rájuk. 4 nap múlva a nagypapám hozta utánam őket, mert egy falatot sem ettek, ha nem tőlem kapták.

2011. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez jó ötlet!
2011. máj. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!