Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatnék hogy elhalgas...

Mit csinálhatnék hogy elhalgasson a kutya?

Figyelt kérdés

remélem jóhelyre írtam..

a lényeg, hogy lehet nem minden nap, de minden szombat este, mikor alattunk a szomszédok elmennek valahova, egész éjjel ugat a kutyájuk.. gondoltam már rá, hogy veszek ilyen játékpisztojt és azzal lövöldözök neki az erkélyre:D(jó ez nem igaz).. szóval mit lehetne tenni? egyből nem szeretnék a rendőrségre vagy mittudom én hova rohanni, de lehet ha szólnék a szomszédnak, nem tudna mit tenni..

lehet szándékosan hagyják otthon hogy ugasson? mert multkor feljöttek, rendesekvoltak, szoltak hogy hangosak lesznek, mert jöttek külföldi rokonjaik és bulit tartottak. és valaki volt olyan rendes és kihíva a rendőröket. nos, lehet ez valami "bosszú" féleség az egész háztömbre nézve?


2011. máj. 8. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű ők nem is tudják, hogy ugat.

Szólj nekik.

2011. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kutyájuk neveltetésében kell keresni az okokat... nem az a probléma, hogy akarattal ugatósra nevelték a kutyát hanem nem foglalkoznak vele szükségleteinek megfelelően, és nem szoktatták hozzá az egyedülléthez-érdemes beszélni velük, jelezni a problémát (-lehet ők még nem is tudnak róla) -egy társasházban elvárható, hogy ne zavarják egymást a lakók-legyen az a lakó kutya, macska vagy ember
2011. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hallották hogy ugat, mert a lányuktol anyu most megkérdezte hogy hallották-e mikor jöttek haza..
2011. máj. 8. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Illedelmesen közöld velük, hogy zavar a kutya ugatása, mert a hétvége mindenki számára pihenés. Esetleg mond meg, hogy mozgassák le a kutyát, vagy ha nincs rá idejük, Te szívesen(?) lemozgatnád. Így nem lesz harag és a probléma is megoldódik. :)
2011. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az egy dolog h amikor jönnek haza, hallják, hogy ugat a kutya, de arra szerintem azt hiszik, hogy csak azért mert érzi őket. Szerintem is simán elképzelhető, hogy nem is tudják, hogy egész végig ugat a kutya. Amúgy ha olyan jófejek voltak, hogy felmentek szólni a buli miatt, ami persze alap lenne, mégis sokan le se ...Szóval szerintem ezt is meg lehet velük beszélni kultúrált ember módjára. Mondd neki, hogy keressen utána a szeparációs stressz fogalmának, hasznos lehet!
2011. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!