Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepsziás roham, vagy...

Epilepsziás roham, vagy valami fertőzés a kutyáknál?

Figyelt kérdés
Van anyámnak 6 kutyája, akiket gusztustalan és nagyon nem higiéniás módon bent tart a házába, a kutyák vele alszanak, mindenhol ott vannak.... van 4 nagy testű, és 2 kicsi... a kutyáknál időközönként majdnem mindegyiknél előfordul, hogy begörcsöl az egész testük, remegnek, és sokszor fél órán keresztül nem lesznek jobban... Anyám kitalálta magának, hogy a kutyák mind epilepsziásak... én meg attól félek, hogy kitudja milyen fertőzés van köztük, és nehogy valaki ember is elkapja!!!!!!!! Anyámmal nem lehet beszélni, hogy a kutyáit legalább az udvaron tartsa, szinte betegesen "szereti" őket, én viszont félek, hogy valami emberre is veszélyes betegségük van... Nem lehet valahogy elvitetni őket, hogy anyám ne tudja, hogy az én kezem van a dologba? Egyszerüen nem lehet vele beszélni, szerintem valahol ő is kattant már.... Nem érti meg hogy nem normális dolog igy tartani ennyi kutyát!!! Elegem van az egészből!!! Tanács?
2011. máj. 8. 13:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de nálunk 6 kutya van és már többnél jelentkezett ez, ezért félek, hogy valami fertőzés, és nehogy emberre is veszélyes legyen. nincs semmiféle kapcsolat a kutyák között, hogy pl egyik a másik kölyke, vagy testvérek lennének, hogy genetika lehetne ez... ettől félek a legjobban, hogy elkapom vagy bármi.. :(
2011. máj. 8. 14:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak azért elvenni tőle a szeretett kutyusokat, mert sokan vannak a lakásban, az kegyetlenség. Ha meg betegek orvost kell hozzájuk hívni. Nem hinném, hogy fertőző lenne. Hasonló idegrendszeri tüneteket okozhat vitamin (ha jól tudom B vitamin) hiány is. Anyukád szereti őket, szerinted mit érezne, ha elvennék tőle? Nem lenne lelkiismeret furdalásod, amikor sír miattuk, és Te vigasztalod?
2011. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
75%

Azért kéne kiküldeni rendőrséget, mert szereti a kutyákat és a lakásban tartja? Gratulálok nektek!

A többi az állatorvos feladata.

Az epilepszia nem fertőző betegség.

2011. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Neharagudj de 6kutya a házban, szobában, ÁGYBAN tartva k*rvára nem higiénikus!!! a 6-ból 4 nagytestű ráadásul, olyan 40-50 kilósak, és van két kicsike is. MIND A HÁZBAN, ÉS MIND AZ ÁGYBAN, FOTELBAN ALSZANAK, BÜDÖSEK ÉS KOSZOSAK!!! Nem lenne lelkiismeret furdalásom, mert megkeserítik az életem, utálok itthon lenni, mert retek van tőlük, és néha azt érzem, hogy a c*gányok se élnek így.... Anyám a kutyáknak megveszi folyton a 20 kilós kutyatápokat, a kutyaszalámit, drága bolhairtószereket, a családnak meg a leértékelt 1-2 nap múlva lejáró szavatosságú sz@rokat a teszkóból.... Szerintem ez NEM NORMÁLIS!!!
2011. máj. 23. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!