Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon viszket a kutyám füle...

Nagyon viszket a kutyám füle és állandoan dörzsöli vmihez. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Már voltam vele dokinál, cseppentett bele és csak azt mondta h egy kis gomba volt benne, de azóta ugyan úgy dörzsöli.Nem érzem h büdös lenne
2009. márc. 10. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Érdemes lenne egy laboratóriumi vizsgálatot csinálni (igazából a dokinak kéne ajánlani, hiszen ha nem tudja mi a baj, nem tudom hogy kezeli).

A fülgyulladással vigyázni kell, kezelettlenül összenövések, varrasodás alakulhat ki a füljáratban.

2009. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nemlehet hogy belement valami?

vagy bolha?

2009. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a Fressnapf-ban kimondott fültisztító cseppet, próbáld meg vele a megfelelő időközönként lekezelni, hátha segít. Ha nem, akkor irány a doki!
2009. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én kutyámnak akkor volt "piszkos" a füle, amikor megtelt a bűzmirigye és azt állatorvos nyomta ki. Akkor elmúlt.
2009. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!