Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyamnak miert faj ha...

A kiskutyamnak miert faj ha wc-zik?

Figyelt kérdés
van egy kis ozpincs kiskutyam,aki ha kakil nyavog,mert faj neki.en kemeny granult adok neki egyfolytaban.mit kene meg neki adnom,es mikor?kb:8-9 hetes
2008. febr. 15. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg túl kemény a széklete...? Adj neki rostosabb ételeket. Éppen, mint embernél, ha szorulása, esetleg túl kemény széklete van. Ha ez a gond.
2008. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Langyos tejcsi a kutyuskának! Ha junior tápot adsz,azt is adhatod tejbe áztatva,vagy langyos vízben.
2008. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony langyos tejbe áztasd be a kajáját, szegénykém már biztosan elore reszket ha érzi, hogy nagy wc-nie kell::
2008. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat,akkor mar igy fogom :)
2008. febr. 15. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg kevéske étolajat is adhatsz neki, az is meghajtja egy kicsit. Én azt szoktam adni a kutyámnak, ha sok csontot vett és szorulást okozott nála. Ő szívesen fellefetyeli magában is, de a kajájába is teheted. (Bár az én kutyám már felnőtt, gondolom, egy kölyök is kaphat egy kis olajat)
2008. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem olajat azt neeee!!!!!!!!a tej elég lesz.én is szoktam azt.de ugye az alap,h zsírosta NEM! adunk a kutyának.(legálábbis kistestűnek!)
2008. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keverhesz hozzá konzervet is.A tápot tényleg áztasd be,ha más nem vízbe.Ha nem használ,válts tápot!
2008. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül válts tápot!Vegyél jó minőségű kistermetű kölyöknek való tápot.Időnként adj konzervet,főtt csirkehúst,csontot egyáltalán ne.Tejet ha adsz,csak feles vagy 2/3-osat,de erre már semmi szüksége nincsen.Víz mindig legyen előtte,mert a táptól szorulást akkor is kaphat ha nem iszik eleget.A legfontosabb a jó minőség,és feltétlen kölyöknek való!
2008. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!