Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hetes boxer kiskutyámnak....

A 10 hetes boxer kiskutyámnak. Befelé fordultak első lábai. Énis Dog Chow táppal etetem csak! Miért lehet és, hogy a táp okozhatja-e?

Figyelt kérdés

Ismer vagy tud róla valaki?

Vagy járt már így valaki?


2011. ápr. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy befelé? Minden kutyának némileg befele fordulnak a lábai.

Illetve etess inkább sport mix-et

2011. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kölyöktápot kap? Nincs kissé nagy súlya?Tenyésztővel beszéltél?
2011. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel a kapcsolatot az állatorvossal. Az is lehet hogy calcium hiány miatt fellépett angol kórja van.

Ezt a doki fogja tudni megállapítani.


Hozzám került régen egy stafi kölyök. Neki enyhe angol kórja volt. A doki mondta meg, hogy a táp mellé milyen calciumot, és mennyit adjak neki.

2011. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy nem csak Kalcium kell,hanem Foszfor is,megfelelő arányban,és ez az arány más a kutyáknál és más az embernél.Emellé pedig vitamin is,hogy ezek jobban felszívódjanak,megkötődjenek.De az állatorvos biztos tudja.
2011. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még kiküszöbölhető, de ez bizony fejlődési rendellenesség. Szerintem amíg pici válts valami jobb tápra, és mindenképpen állatorvos! Ha így marad, akkor egész életében fájni fognak az izületei. De még kezelhető csak egyeztess dokival!


Ennek a kutyusnak is ilyen volt: [link]


De helyr ehozták.

2011. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!