Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mitől lehetett?...

Istvan9103 kérdése:

Szerintetek mitől lehetett? Légyszíves normális kommenteket írjatok!

Figyelt kérdés
Volt ( :'( )egy amerikai staffordshire terrier kiskutyám. Azt mondták h 4 hónaposan érdemes elvinni vágatni a fülét ha szeretném. Az orvos aztmondta h rutinműtét lesz adott injekciót a kutya kifeküdt két perc alatt. Az orvos a végén közölte hogy meghalt a kiskutya az altatásba.
2011. máj. 9. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu. Te odavittél egy egészséges kölyköt egy műtétre. Gondolom nem ingyen vágták hozzád a kutyát, és gondolom már költöttél rá ( oltások ). Tehát jobban járna a doki ha kifizetné a vétel árat, mint hogy tele kürtöld a világhálót hogy ez és ez a doki nem megbízható,mert túlaltatta a kutyát.

Ugye csak nyálat hányt a kutya? Ugye nem etetted meg műtét elött?

Mert ha evett akkor az altató hatására szoktak hányni, ezért elötte levő este már nem ehet, és reggel a vizet is el kell venni tőlük. Ha esetleg ez nem történt meg, akkor könnyen lehet az is, hogy a kaját félre nyelte amikor hányt, és ettől megfulladhat. De szerintem nem ez történt hanem simán túl lett altatva.

2011. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
fordulj a rendorseghez
2011. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem etettem semmivel...
2011. máj. 9. 21:48
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű túlreagálta a szervezete az altatót, ennyi... Erre nemigen lehet felkészülni sajnos :(
2011. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%-os, jogos, ezt el is felejtettem. Elég sokat vagyok a műtőben a dokimnál, és mikor valamire nem bírok odanézni, akkor mindig azt a papírt nézem, amin fel vannak sorolva fajták szerint a lehetséges problémák és a megoldásuk. Mindig meg is lepődtem eddig, hogy ilyen fajtaspecifikus dolgok vannak, mostmár akkor értem miért van oda téve az a papír, csak hogy véletlenül se kelljen rajta egy másodpercet gondolkodniuk, ha gáz van...
2011. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tuti hogy túl lett altatva. :-(

Én megbeszélném a dokival, hogy vagy megegyeztek, vagy felnyomod, és csúnya pereskedés fogja venni a kezdetét, és tele kürtölöd a válághálót meg mindent, hogy megölte a kutyád.

Meg lehet ezt normálisan neki mondani, nem kell neki esni.

Hidd el jobban jár ha fizet,és szerintem bele fog menni hogy megegyezzetek.

2011. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Volt boncolás?Van jegyzőkönyv arról,miben halt meg pontosan?

Ha nem,akkor az égvilágon semmit nem tud egyik fél se bizonyítani.

2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ez igaz.... :-(
2011. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismimnek volt egy malija ( malinos ). A kölyök kori oltásoknál tartottak, és mégis parvóban meghalt a kutya. ( ólcsó vakcinát használt a doki )

Hát bement a dokihoz, megfogta a grabancát a dokinak, és megmondta neki, hogy vagy fizet, vagy felnyomja. A doki fizetett, és ezzel le lett tudva. Csak itt ugye volt bizonyték az oltási könyvben.

2011. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem számít a bizonyíték,ha nem akarja hogy rossz hírét keltsék,fizetni fog.
2011. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!