Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható Amerikai Staffordsh...

Megbízható Amerikai Staffordshire terrier kennel?

Figyelt kérdés

A legmegbízhatóbb helyről szeretnék kiskutyát vásárolni!

Köszönöm:)


2011. máj. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a legnevesebbek és a legnagyobb múlttal rendelkezőek a Hörcsögfalvi, Rockstone, Tiger Tattoo's.

De persze kisebb kennelek is vannak, ahol nagyon lelkiismeretesek a tenyésztők! Ha érdekel olyat is tudok párat ajánlani.

De szerintem minden kennel (főleg a nagyobbak) egy bizonyos típusú (kinézetű) kutyát preferál. Azt neked kell eldöntened, hogy melyik típus tetszik; milyet szeretnél. (pl. van, ahol magasabbak a kutyák, van ahol széles, zömök, vagy nagyfejű:) )

2011. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van! :D

Szinte minden kennelben más típusú kutyák vannak. Nekem 3 különböző kennelből vannak Amstaffjaim és egyikőjüknek sem egyforma a testfelépítése!:)

2011. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!:)

Nekem leginkább ez a típus tetszik:)

[link] erről a kennelről mi a véleményed?

A Tiger Tattoo's kennel kutyái is nagyon szépek:)

2011. máj. 10. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint a kanra gondolsz?

A kennelt nem ismerem annyira, de nemrég volt elég jó párosításuk. Szép kölykök lettek.

Ha ez a kan nagyon tetszik, akkor érdeklődd meg, hogy fedez-e a közeljövőben? (a kölykök ugyebár nem ebben a kennelben fognak születni, hanem ahol a szuka van, szóval arról a kennelről kell majd inkább infokat szerezned)

De amik nagyon fontosak, hogy figyeld a szülők szűréseit (ezt pl a kannál nem látom feltüntetve); törzskönyveket, és mindenképp írjatok szerződést! Ha ezek megvannak, akkor már nagyon átvágni nem tudnak.

A Tiger Tattoo's kutyák tapasztalatom szerint nem ennyire zömökek, mint ez a kan.

2011. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szép a testfelépítése! :D

Nem ide tartozik,de nekem a füle úgy nem tetszik eléggé elvan cseszve! :S

Második voltam!:)

2011. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd csak:

Ez ígéretesnek tűnik :)

[link]

2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hörcsögfalvi kennelt és a Goodheartfighter kennelt tudom ajánlani!

Hörcsögfalvi kennel elnyerte az ezüstkoszorús mestertenyésztői címet! A lehető legmegbízhatóbb!

2011. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!