Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel ettesem a 4 napos...

Mivel ettesem a 4 napos kiskutyát?

Figyelt kérdés
az anyja elöki magátol..tegnap ota.nem szeretném ha elpusztulna azt tudom,hogy táppal vagy ilyesmivel..De ha az anyát megfejném az jobb lenne neki nem? lécci segitsetek
2011. máj. 11. 11:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
amugy ha nyitot lenne a szájpadlása mit lehetne csinálni vele ilyen picin?
2011. máj. 11. 12:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron találtam egy csont és bőr vemhes szukát. Hatalmas pocakja volt, és tényleg borzasztóan sovány. Egy hét múlva lefialt 6 pici kölyköt. Az egyik rögtön elpusztult. Nem tudtam volna mindegyiknek megfelelő gazdit találni, aki később ivartalanítja, és élete végéig gondoskodik róla. Ráadásul keverék kutyusok voltak. Fájó szívvel, könnyemtől nem látva választottam ki a legnagyobbat, legéletrevalóbbat az 5 közül, és félretettem. A négy picúrt pedig fájdalommentesen elaltatta az állatorvos. Lehet, hogy ezért a tettemért most megköveztek, de úgy gondolom a mai napig is, hogy így volt a lehető legjobb. A megmaradt kiskutya életerős lett, dagi, gazdit talált. Annyit hozzáfűznék, hogy mivel nem volt testvére, az első hetekben nem igazán játszott. Mikor megtanult járni, a saját kutyánkkal jót "pacsizott", így nem lett semmi szocializációs hiányossága. Azóta gazdit találtak mindketten, és boldogan élnek a családjukkal. :) Azért írtam le ezt, mert ilyen esetben, a felesleges szaporulatok megérkezésekor még az is jobb - szerintem - ha 1 naposan elaltatják a kiskutyákat, és utána eltemetik (!). Hiszen úgysem lehet tökéletes gazdit találni az összes szőrmóknak. Mivel írtad, hogy a "köcsög" el akarja adni később őket, így ezek szerint ki van zárva az altatás... Pedig jót tenne vele...
2011. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:

Semmit nem lehet vele csinálni. Ha megnézte az állatorvos, akkor gondolom más tanácsot is adott.

Nem tudsz mit kezdeni egy pár napos, nem táplálkozó kiskutyával. Az első héten előfordulhat ilyen. Aki az 1 hetes kort megéri, az már megmarad.

2011. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
már mind1...a pici elpuszult...:(:(:(
2011. máj. 11. 19:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Hm, ez sajnos várható volt... :(
2011. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!