Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy nem kérek mást?

Figyelt kérdés

Az állatorvosommal van a bajom. Alapvetően nagyon jó, de mindig adagol plusz dolgokat a kutyámba. Tehát az előző oltásnál is elég erélyesen kihangsúlyozta, hogy nem kérek mást csak a kombináltat. Erre ő adott a kutyának egy kombit, féregirtót,bolha és kullancs elleni szert, meg valami vitamin injekciót. Egyszerűen nem lehetett leállítani. Azt leszögezném, hogy a kutyám se nem férges, se nem bolhás illetve kullancs se volt benne. A "szer" beadása előtt tettem meg én ugyanezt, de ő ezt az egyik fülén be, a másikon ki szinten kezelte. Olyan horribilis összeget kellett fizetnem, hogy először vissza is kérdeztem, hogy "Mennyi?". Most lenne esedékes az elkövetkezendő 2 napban a veszettség elleni, de már most azon gondolkozok, hogy mennyit vigyek már megint magammal, már kíváncsi vagyok, hogy mit fog szerencsétlen kutyámnak adni.

Valami tanács? (Másik doki 2 órás útra van innen, szóval az kilőve)


2011. máj. 12. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan mondjad hogy NEM KÉREK MÁST és ha mégis akar mondjad hogy nem kell és vidd ki a vizsgálóhoz, fizess aztán tűnj el. Én tuti ezt csinálnám :)
2011. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet!

A mi állatorvosunk is ennyire a pénzre megy, ezért ha tehetem kerülöm. Én már túljárok az eszén. Az elején közlöm vele, hogy csak X Ft-ot hoztam magammal, szóval nem tudom kifüzetni a többi dolgot. Így már nem akar rám sózni semmit.

2011. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
vizsgálóból
2011. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kérés ellenére ennyi mindent bead neki, akkor közöld vele, hogy nem fogod kifizetni, mert nem ezt kérted, és különben sincs nálad annyi pénz, mert nem ezért jöttél. ez nem fog neki tetszeni, de határozottnak kell lenni
2011. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele előre, hogy te csak azt fizeted ki, amit kérsz.
2011. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű, ne fizess. És ezt közöld is előre.

Még árt is a kutyának, ha ugyanazt kapja kétszer.

De nem is értem,hogy tudja megtenni? nem vagy ott a kutyával? Ha beadta akombit szépen leveszed a kutyát a vizsgálóról és kész.

2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle a legelején, még mielőtt a kutyádhoz nyúlt volna, hogy mennyi lesz az oltás? És készítsd ki a pénzt, vagy akár át is adhatod. És mond meg, "hogy köszönöm, csak ez lesz"

Mondd meg, hogy most kapott féreghajtót, kullancs-, és bolha elleni csepp is van rajta. Ha ennek ellenére is beadja neki, akkor már a kutyád életét is veszélybe sodorja, ezt jó ha tudod.

Innentől már csak rajtad múlik, hogy mennyire fontos neked a kutyád. Ha szereted, állj ki érte határozottan!

2011. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az elején, hogy mennyi lesz az oltás? Amikor mondja az árat, mondd, hogy hú, szerencse, ennyi még pont van nálam. Így elkerülöd a konfliktust is.
2011. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!