Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől viszkethet a kutyám háta?

Mitől viszkethet a kutyám háta?

Figyelt kérdés
Állandóan vakaródzik, vagyis próbálkozna szegény, mert sántít, és nem is igazán hajlik hátra. Egyébként vidámnak tűnik jókedvű. Beagle szuka
2011. máj. 12. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

sántítás miatt és a vakaródzás miatt is irány a doki (akár az ivartalaníttatást is megbeszélheted vele)


allergiától kezdve az élősködőkig minden lehet

2011. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el dokihoz, mert tényleg lehet allergia, esetleg élősködő. A Sántításra nincsen tippem.
2011. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nory0722 ***** válasza:

A sántítás táp miatt is lehet,én dog chow-val etetem a kan beagle-met,szerintem jó, és még megfizethető. Ajánlom neked is.


A miénknek is pont ez volt a baja,viszketett a háta. Leborotválta a doki,lekezelte 2x(injekció+folyadék),azóta semmi gond. Allergiája van,pontosan pollen allergia. Ezt otthon is tudod kezelni később,kérdezd meg a dokit,hogy mi anak a fehér löttynek a neve,amit ráken és azt patikában 500ért megkapod,1,5 liter vízzel kell keverni. Ha ez a baja!

2011. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!