Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami bajom, ha meghara...

Lehet valami bajom, ha megharapott az a dög?

Figyelt kérdés
Testvéremnek van egy kutyája, itt bent a lakásban. Éppen rámolta ki a szemetest, meg ugatott mint valami félőrült, és mint általában én szóltam rá, hogy fejezze már be (a többiek ugyanis leszarják), és elvettem tőle a szemetet, így belehatapott a lábujjamba. Vérzik, eléggé felsértette. Be van oltva mindenre. Lehet valami bajom ettől a szartól? Remélem most már belátják, hogy idióta kutyáknak nincs helye a házban...
2011. máj. 13. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy bármi bajod lehet, de az ilyen kutya nem normális... Milyen fajta?
2011. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
havanese
2011. máj. 13. 12:08
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
A kutyus nagyon aranyos, biztosan nem akart erősen megharapni, csak így sikerült! Kutya bajod lesz ettől, ne aggódj!!!!!
2011. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Aranyos? Hát, nem tudom, lehet, én igazából nem nagyon vagyok oda érte. Nem lehet tőle normálisan élni, hogy ő is bent van, szerintem ez nem normális..
2011. máj. 13. 12:10
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

Reméljük szegény kutyusnak nem lesz baja tőled!!!

Gondolom érzi, hogy utálod...

2011. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kutya a hibás, hanem az idióta gazdája, aki képtelen megnevelni.
2011. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem az a nem normális, hogy bent van, hanem az, hogy nem lehet tőle normálisan élni, de mindegy úgyse te fogod megnevelni ha egyszer nem is szereted.


NEm lehet amúgy semmi bajod, de azért egy kis betadinnal töröld át.

2011. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
A mi kutyánk is mindenre be volt oltva, de mikor véletlen megkapta anyumat (nem nagyon), tetanusz oltást kellett mennie. Valószínűleg csak óvatosságból, de kapott.
2011. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a szemetet túrta, fertőtlenítsd le a sebed, amúgy nem lesz semmi bajod, ha oltva van a kutya. Amúgy meg oka van annak, hogy ilyen ideges szegény állat, el van hanyagolva, vagy nincs jól nevelve, nem tudom, de ez a gazdi hibája.
2011. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az, hogy utálom, túlzás, de tény, hogy jobban kedvelném, ha kint lenne. Nem szeretem, hogy nem lehet aludni az ugatásától, folyton hisztizik, enni kér egyfolytában..
2011. máj. 13. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!