Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a tápnak jobb az összeté...

Ennek a tápnak jobb az összetétele, mint a Morzsinak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm Morzsival eteti a kutyáját és nincs pénze drágábbra (ha lenne szerintem akkor sem venne). Mit gondoltok jobb ez mint a Morzsi? Esetleg ilyen árkategóriában (170 Ft/ kg) jobb táp? Már annak is örülnék, ha erre rá tudnám beszélni :(

[link]


2011. máj. 14. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jobb. De ha ilyet is ad neki változatosabb lesz. Egy kis maradékkal lehetne felturbózni, ha drágábbat nem akar venni.

Amúgy ezek mind "szemét" kaják. Sajnos a jó táp 1000 ft/kg-tól kezdődik...

2011. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért az kicsit tulzás h 1000ft/KGtól kezdődik a jó táp

600Ft/kgtól is jók vannak, dog chow, josera ...

2011. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nory0722 ***** válasza:
Talán kicsivel jobb,de nem vagyok benne biztos. Annyit tanácsolnék,hogy ha nem tellik drágábbra,akkor legalább vegyen neki kutyatésztát+szalámit,mind a 2 200 ft/kg. Én úgy szoktam,hogy egy héten egyszer főzök ilyet a kutyáknak(dog chow-val etetek egyébként) és fele-fele arányban adok szalámit és tésztát. Nagyon szeretik,mellékes megoldásnak ez is jó.
2011. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. én megnézettem állatorvossal a joserát amivel én etetek és azt mondta h teljesen jó táp.
2011. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kutyatésztát hol lehet kapni? Az miből áll?
2011. máj. 16. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

A kutyatészta a formahibás, ilyenolyan törött tészta, amit az embernek már nem lehet eladni, és eladják kutyatészta néven a kutyának. Semmire nem való, a kutyának semmi szüksége agyonfinomított fehérlisztre (mint ahogy nekedse). A kutyaszalámiban meg pont annyi a hús, mint a gyenge minőségű tápokban.


Egy kis hússal nem tudja kiegészíteni esetleg? Farhát, nyak, szív, máj, stb? Van amikor akciósak, meg egyébként sem túl drágák, a múltkor 149 Ft-ért vettem fél kiló májat.


Persze a farhát, meg a nyak se hús igazából, és a belsőség sem teljesen jó, de ezekkel olcsón éehet jobbá tenni a kutya étrendjét.

2011. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nory0722 ***** válasza:
Ahogy előttem írták:) Nem jó,de jobb,mint a zsíros,fűszeres házikoszt,amitől a kutya elhízik, és a gyomra sem bírja. Én kiegészítésként használom,hetente kéthetente 2x adok nekik belőle,nagyon szeretik. Mivel az én kutyáim házikosztot nem esznek,így ezt kapják néha. Ezen kívül persze a jutalomfalatok,fogtisztítók és minden mást is szeretnek. Lehet kapni tescoban is,vagy állateledel boltban. Még ajánlanám a csülök(disznó) csontot. Nem sok hús van rajta,de ezt is imádják,tisztítja is a fogukat(az összes állatorvos ajánlja fogtisztításra) és a csontok közül ez a legolcsóbb(80-100 ft/kg). Ezt is megkapod a tescoban vagy más hentesáru boltban.
2011. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Mega Menü nevű magyar táp sem drága,10 kiló olyan 2300 ft,sokféle van belőle,és jónak mondják,akik etetik.
2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!