Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutyáknak van szűzhárt...

A szuka kutyáknak van szűzhártyájuk?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide tartozik, de tényleg kiváncsi vagyok erre!


Értelmes válaszokat kérnék!

Köszi!


2011. máj. 14. 21:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Amiről te beszélsz ("hát gondolom majd eladom őket") azt szaporításnak hívják, ami NEM egyenlő a tenyésztéssel,és ILLEGÁLIS.
2011. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%

Öööö... elnézést

Végigolvastam itt a kommenteket.

Mi illegális?

:O

Ilyet én nem hallottam.


Csak azért , hogy ne pontozzatok le egyből vadul, hozzáteszem, hogy nem támogatom a szaporítókat!

2011. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a "morálisan illegális" kifejezés esetleg alkalmazható.

Ezért váromnagyon az ebadót.amikor a lehozott almot majd jól megadóztatják.

A adóbefizetés nélküli eladókat pedig jól seg.gberugják.

2011. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
ILLEGÁLIS xD majdnem kiestem a fotelból akkorát röhögtem xD
2011. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Tyler913 ***** válasza:

Sajnos nem illegalis a szaporitas,bar az lenne.


Amugy Kerdezo: ne vetits ki a kutyara emberi erzelmeket ill. viselkedest! A kutyaknak nem pszichologiai szukseglet a szex,nekik nem jo erzes,csakis a szaporodas celjara van.Ha tehat nem akarod a kutyadat szaporitani (ajanlom hogy ne akard),akkor ne paroztasd,hanem inkabb ivartalanitsd.A kutyad nem elvezi a szexet,nem akarja "megtapasztalni az anyasag erzeset",szoval minek akarnad kinozni az egesszel?

2011. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem ezt a sok okos emberkét. Most komolyan honnan tudjátok hogy a kutyának milyen érzés a szex valamelyikőtöknek talán elmondta a kutyája hogy milyen érzés? xD Vagy most komolyan honnan az istenből tudjátok hogy milyen nekik?
2011. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Sok kutytás van erről.

Azok az állatok akik élvezik a szexet, azok csinálják akkor is, ha semmi esély a megtermékenyítésre. (pl. főemlősök)

akik csak akkor csinálják,amikor termékenyek, azoknál csak az ösztön működik.Ráadásul aki hallott már szukát vagy nőstény macskát sírni, az tudja is, hogy fájdalmas. A szukának ki is fordulhat a hüvelye egy nem szakszerű fedezésnél, úgy megsérülhet, hogy nem tud többé párosodni. A nőstény macskáknak sérüléseik lesznek, hiszen ezzel akadályozza meg a hím, hogy az ő megtermékenyítése után a nőstény párosodni tudjon más hímekkel.

2011. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
*kutatás
2011. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"gondolom eladom őket..."

Igaz, hogy a abszolút 0 tudással történő szaporítás nem illegális, ellenben pl. chip nélkül eladni kutyát már az! Simán megbüntethetnek érte. Na és lesz pénzed a kiskutyákra? Az oltásaikra, a chipeletetésükre? Vagy ha valami gond merül fel az ellésnél, és orvost kell hívni? És mi lesz, ha nem viszik el a kölyköket? Bevágod őket a sintértelepre, hogy ott pusztuljanak el?

NE fedeztesd a kutyádat. Egyáltalán nem élvezet nekik sem a párosodás, sem a kölyöknevelés.

2011. máj. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem visitott egyik sem fedeztetéskor, ellenben amikor másodjára mentünk a kanhoz, és kiszurta hol vagyunk, egyből kaparta az ajtót. A szukának természetes körülmények között hozzátartozik az életéhez, hogy utodokat neveljen, ugyanugy mint a kannak is, hogy fedezzen. De nem a természetes környezetükben élnek, és az ember szabályozza. És miután nem ellik a szuka, de a szervezete erre van állitva, nagyobb a méhgyulladások, az álvemhességek, emlőgyulladások veszélyei. Ezért is célszerűbb ivartalanitani az állatot, megelőzve ezzel a betegségeket, és a nemkivánt szaporulatot.
2011. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!