Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy francia buldog szuka...

Ha egy francia buldog szuka kutya megkapja az injekciót, ami beindítja a szülést, az mennyi idő mire be is indul maga a fialás?

Figyelt kérdés
tegnap kapta meg az oltást, és még semmi..
2011. máj. 15. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hanyadik napos a szuka? Én még ilyenről nem is hallottam, hogy beinditó injekció. Azért az nem veszélytelen. Ha fájásgyengeségből adódóan nem tud elleni, akkor el kéne vinni megcsászározni. A várakozásra rámehetnek a picik, és az anya is.
2011. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Adhatnak antiprogeszteront +utána oxy-t.De csak szigorúfelüygelet mellett. Az antprogeszteront igazábólvetéltetésre használják,de jó megindítani egy ellést is. De csak orvosi felügyelettel. azonnal császározni kell,ha nem megy.

Egy sima oxy-tól nem indul be,ha nincs itt az ideje.

2011. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

látom, elég sokan lehurrogtak, de mielőtt félreértés esik, nem én vagyok a kutya gazdája... én csak egy kölyköt szeretnék megvásárolni! De mikor kiírtam a kérdést, már éppen fialt.. orvosi felügyelet mellett! Az összes pici egészséges, 5 kiskutya született. Az anyuka is jól van köszönjük szépen! :)

Egyébként nagy városban laknak.. nem egy vidéki "lódoktor" oltotta a szukát. Az első oltás amit megkapott, nem az volt ami beindítja a szülést.. hanem valami mást kapott. Ne kérdezze senki, hogy mit.. annyira nem folytam bele...

2011. máj. 16. 08:39
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehurrogunk,ha hülyeségeket kérdezel.

Nagy baj lett volna,ha egy orvos egyedülhagyja egy injekció után a kutyát.

Arra válaszoltunk amit írtál. Arról nem mi tehetünk,ha az hülyeség volt.

2011. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó tanács:ez a fajta hajlamos az idegi problémáktól kezdve egy csomóféle betegségig mindenre,amivel egész életében kínlódhatsz.Jó esetben csak egy vagyont költesz orvosra,rossz esetben akár a kutya meghalhat fiatalon.

NE vegyél meg papírok nélküli,eü.szűrésen át nem esett szülőktől kutyát saját érdekedben.

Az,hogy most egészségesek az újszülött kutyák(vagyis annak látszanak)nem jelenti azt,hogy azok is maradnak ám!

Láttam már nem egy ilyen kutyát,akit le kellett altatni,mert olyan szinten voltak idegbetegek,hogy végigmartak mindenkit,hiába volt tapasztalt kutyás a gazdi.Érdekes módon mind olcsó,papírok nélküli kutya volt.

2011. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!