Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a szeretet...

Melyik kutya a szeretet teljesebb a Mopsz, Yorkshire vagy a francia bulldog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
francia bulldog, szerintem
2011. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
f. bulldog
2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a mopszot mondanám :) A bulldogokat nem szeretem, és akadnak köztük elég aggresszívek, yorkie-ból is van nagyon cuki, de sok bolond is...
2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mopsz meg a francia buli nagyjából ugyanolyanok, szerintem ők szeretetre éhesebbek
2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint minden, neveléstől függ szerintem. Ha az a terved hogy nem foglalkozol a kutyáddal, mert úgyis szeretetteljes fajtát vettél, akkor mindegy úgyis. Ha meg foglalkozni fogsz vele akkor vehetsz akár pittbull-t is, ha jól van nevelve vidáman fogja a hátán cipelni a kisbabádat is akár.


(De hogy a kérdésedre is válaszoljak: szerintem e közül a három közül a mopsz igényli a legjobban a szeretetet)

2011. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem van már egy yorkshire-im csak most kutyát akarunk venni . Nem lesz baj ha egy f. bulldogot veszünk hozzá ? vagy egy mopszot ?
2011. aug. 1. 12:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Én foglalkozni akarok vele . !!!!!!!
2011. aug. 1. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
a mopsznak nem lesz baj, nagyon alkalmazkodóképes kutya, ha a yorkid is olyan
2011. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mindegyik!!!<3:)
2011. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Francus!!

Amúgy én yorki mellé nem vennék sem mopszot sem bulldogot, annyira eltérő egyéniségek, sokkal higgadtabb, bohókás, viszont igazi tank kutyusok, ha beindulnak.

Yorki mellé yorki-t vennék.

2011. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!