Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog vagy csivava?

Francia bulldog vagy csivava?

Figyelt kérdés
Ezen a két fajtán gondolkodok. Jól jönnének a pro- és kontra válaszok!Köszöntem
2011. máj. 15. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A csivava nekem kicsit nevetséges méretű kutya.

Viszont a bulldog sincs kevésbé agyontenyésztve, nála a légzési gondok azok, ami hátrányt jelenthet.

Összességében a bulldogot válsztanám.

2011. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
58%
Nekem is viccesek a csivavák. Kisebbek mint egy macska. Amugy nekem a francia bulldog a szerelmem szal én azt választanám.
2011. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne már nevetséges? De gyökér vagy!

Nekem csivim van,és imádom nagyon ragaszkodó,kis szeretetéhes,tündéri jószág:)

2011. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
a csivava néha szép de tud ám elég csúnya lenni.de a buldog ha egyedül ha családba vagy nagyon jó kutya
2011. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
sztem a csivava,mert tisztább,ha sétáltatod és megugatják a kutyák akkor gyorsan fel tudod venni,nem nyálaznak össze, nincs annyira nagy hangja hogyha ugat stb.
2011. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
szerintem inkább kutyát vegyél.
2011. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Na igen a csivava... kutyának nem nevezném:P de természetesen kinek, mi! Milyen is lenne már, ha mindenkinek ugyanaz tetszene.:)

Én a Franciára szavazok, bátyáméknak van egy Bézs színű. Hihetetlenül ragaszkodó, de oda kell rá figyelni, tanítgatni mert könnyen elkanászodik! Tesómék mikor megvették, aztán már ők is rájöttek hogy butaság volt akkor megvenni. Szóval nem sok idejük volt vele foglalkozni, és tiszta "dili" lett a kutya, szeretethiányos vagy nem is tudom. Alig bírta rendbe hozni a kutya oktató. De azóta semmi gond, jól nevelt szófogadó kutya

2011. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
nekem mindkettő van,és a csivavám nagyon hangos állandóan ugat,és nehezen tanulta meg a szobatisztaságot,alig tudtam összeszoktatni a bulldoggal,és nagyon beteges,pedig jó fajtát vettem,nagyon drágáért..értek a kutyákhoz,kutyasuliba is voltam már vele.. a bulldog nyugodt és nagyon édes,okos kutya,imádom mindkettőt.de bulldog!!
2011. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15:43 attól mert neki nem tetszik az a fajta,nem kell legyökerezni!
2011. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ja, és azt még utolsónak hozzátenném:

azokból lesznek a gyökér kutyák, akiket a gazdájuk örökké felkapkod, amikor közeledik a vérszomjas törpe schnauzer. Az isten szerelmére. Most kutyákról beszélünk, vagy porcelánbabákról? Még ha porbafingó méretű is szerencsétlen állat, akkor is hagyni kell, hogy ismerkedjen más kutyákkal.

2011. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!