Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni egy border...

Mit kell tudni egy border collie-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy border collie-t venni, de nem sokat tudok róla. Azt hallottam, h közepes méretű, de az pontosan mit jelent? Mennyibe kerül úgy kb? Nem szeretnék törzskönyveset, az sem baj, ha keverék, csak nagyobb része collie legyen és ne legyen nagyobb. Mekkora a mozgásigénye? Mit szeret és met nem szeret enni? Milyen játékokat szeret és milyeneket nem? Kérlek írjatok/írjanak le mindent amit tudtok/tudnak róla akkor is, ha én itt nem írtam le, mint kérdést. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 16. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy választottad ki a bordert, ha nem is tudsz róla semmit?
2011. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretne, nem választott.
2011. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztő, vagy menhelyen nézz szét.Temperamentumos, gyors, aktív kutya. Kiváló sportokra, imád játszani. Evés, ugyan az mint a többi kutyánál. Termete nem olyan nagy. Rengeteg mozgásra van szüksége. Játszani bármit szeret.
2011. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eléggé nagy a mozgásigénye, és agyilag is le kell fárasztani, ahhoz hogy boldog kutya legyen.

Nézz szét a tenyésztők honlapján, nagyon szépen leírják a kérdésedre a választ. Fajtaismertetőt és tapasztalatokat is találsz bőven! :)

2011. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tessék, ő talán megfelelne neked:

[link]

2011. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!