Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon meg fog változni?

Nagyon meg fog változni?

Figyelt kérdés
Ha egy 7 éves magyar vizsla kant ivartalanítatni szeretnék, akkor nagyon megváltozik az aktivitása és a személyisége?
2011. máj. 17. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
nem...nekem is van ivartalan kutyám...semmit se változott, kicsit nyugodtabb de ennyi..
2011. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Nekem 2 éves ivartalanított kanom van kb fél éve van ivartalanítva és semmit nem változott,csak nyugodtabb lett más kanokkal szemben.
2011. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem lesz semi csak nyugotabb lesz
2011. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A nyugottságot úgy értitek, hogy nem agresszív annyira kanokkal szemben vagy, hogy a lelkesedése fog kicsit alábbhagyni például játéknál stb.?
2011. máj. 17. 21:46
 5/10 nory0722 ***** válasza:
A nyugodtság azt jelenti,hogy nem fog szökni,ha tüzelő szuka szagát érzi,és nem lesz annyira agresszív/domináns más kutyákkal szemben(főleg kanokkal szemben). Játszani ugyan úgy fog!
2011. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja így már értem, köszönöm! Azt hittem lustulni fog és passzívabb lesz. :)
2011. máj. 17. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Megcáfolnám! A mi ivartalanított kanunk ugyanolyan domináns a kan kutyákkal, mint műtét előtt. Ismerek mást is, akinek ez a tapasztalata.
2011. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nory0722 ***** válasza:
Igen,ez utána is lehetséges,sőt,az is,hogy a szukákat megmássza,de nem lesz képes nemzeni. Ezen kívül nem fogja annyira érdekelni,ha tüzel egy szuka(jobb esetben persze,ennél is van kevés kivétel). De a természete negatív irányban semmiképpen nem fog változni.
2011. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előttem-utánam szóló első mondata is igaz rá.
2011. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én szukám uganolyan aktív maradt, nem hizott el bár többet eszik, de lemozogja. sokan rémisztgettek h majd elhiik, meg agresziv lesz,lusta és egyéb borzalmak. nem történt semmi rossz, nem ugrálják a kanok, mindenkivel jól kijön, nem aggódom a tüzelés miatt.

ha elég idős lesz a kan őt is ivartalaníttatni fogom.

szeritem emiatt nem kell aggódnod. a magyar vizsla igazi örökmozgó.:-)

2011. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!