Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 kutyát mennyit kell naponta...

1 kutyát mennyit kell naponta sétáltatni?

Figyelt kérdés
2 éves Beagle kutya
2011. máj. 18. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Mi az, hogy mennyit kell? Minél többet, végül is te akartad azt az állatot gondoskodj is a szükségleteiről.
2011. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beaglet? Sokat! Kopó, aki képes adott esetben órákon keresztül rohanni. Szerintem ha napi 2-3 órát futtatod, az a minimum.
2011. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom van e lehetőséget kutyafuttatóba vinni. oda be lehet vinni egy egy órára labdázni, vagy játszik a többiekkel.

a válasz természetesen a minél több, de gondold át h mennyi fér bele az életedbe. nekem végülis a 2 kutyával, meló mellett hétköznap 1 óra séta és egy óra futtató fér bele, plusz 2 csak a tömb körüli egészségügyi séta.

hát egy vadászkutyának 1,5 óra séta meg egy óra szabadon futás a minimum.

hétvégén meg többet viszem őket.

2011. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kutya nem az enyém csak rám bízták pár napra.
2011. máj. 18. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont most gondolkodok, hogy elvigyem-e az enyémet. Kertesben lakok, egész nap szaladt a kutyám, meg ugatott is, kifeküdt a melegtől, elfáradt mostanra. Ott fekszik az árnyékban, viszont a nap még tűz. Én meg itt agyalok, hogy hagyjam pihenni, vagy vigyem a melegen.

2011. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat:) 3 óra legyen egy nap összesen.
2011. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. máj. 18. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én beagleöm 3-4 órát sétál egy nap, pedig egész nagy a kertünk.
2011. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!