Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán agility?

Nyíregyházán agility?

Figyelt kérdés
Szeretnék agilityzni a kutyusommal csak Nyíregyen nem igen van lehetőség rá. Esetleg nem tudtok a közelben valami kutya sulit?
2011. máj. 18. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a reptér melletti Kapor utcára járunk,csak ajánlani tudom!A pályát ingyen használhatjuk,a légkör nagyon jó,nem a,,versengés"megy,mint amit a másik(felüljáró alatti)kutyasuliban tapasztaltam.Itt tényleg a kutyákon van a hangsúly,és nagyon jó a csapat.
2011. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, h nem a legközelebb, de Debrecenben van agility. 2 helyen is. Én Tóth Ágit ajánlom neked. Ő szerintem még úgy is tud segíteni, ha csak néha jársz le hozzá és ad némi "házi feladatot".

Tudtommal Nyíregyházán nincs agility.

Ilyet találtam: http://www.youtube.com/user/balintzoltan#p/u/6/KYUf3xcKtN4

De ez azért enyhe túlzással sem nevezhető agilitynek. Olyan kiképzővel aki nem ért hozzá gyorsan elmegy a kedved az egésztől, mivel nem lesz sikerélményed. Érdemes olyan embert keresni aki tényleg jó benne és el tud indítani meg tudja mondani h mit csináljatok először és hogyan.

2011. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én a Nyíregyházi Kutyasulit /a felüljáró mellett/ ismerem! www.nyhkutyasuli.hu

Tény, hogy náluk konkrétan agility foglalkozás nincsen, hanem a klubfoglalkozás keretein belül lehet gyakorolni. Nagyon profi a pályájuk.


A második válaszban lévő videó a bemutató csoport bemutatkozó videója. Nem agility-t bemutató videó. /Csak a félreértések elkerülése végett!/


off:

Kedves Lilu2107!

Már nem először látom, hogy a Nyíregyházi Kutyasulit szapulod. Most szakadt el a cérna! Ha jól értelmezem: régebben beengedtek a pályára gyakorolni /azt hiszem ez sem kis dolog!/, aztán mikor elmondták a hibáidat még neked állt feljebb. Andrást egyáltalán nem úgy ismerem, mint aki bármit is rossz szándékkal mondana. Bármikor szívesen segít. Az, hogy te nem bírod az építő jellegű kritikát, nem hinném, hogy az ő hibája.

Hogy verseng? Kivel és hogyan? Hogy nem a kutyákon van a hangsúly? Eddig hány foglalkozást látogattál, ahol ezt tapasztaltad?

Nem hinném, hogy azért ilyen népszerű a suli, mert csak úgy tengnek-lengnek a gazdák. Az pedig a véletlen műve lehet, hogy egy kezdő kutyával érkező gazda 8 hét után engedelmes vizsgát tesz. Biztosan mert nem a kutyákkal foglalkoznak!

2011. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves 12:06-os,eszemben sincs szapulni a kutyaiskolát.Mindössze elmondtam a véleményem,a tapasztalatom.Nem egy embertől hallottam vissza negatív visszajelzéseket és azt,ami csak megerősítette az általam korábban tapasztaltakat.Mikor az úriember,,be-beszólt"nem nekem állt feljebb,mert nem szoktam kakaskodni senkivel.Elfogadtam,csak sz*rul esett,már bocsánat a kifejezésért-hogy anélkül,hogy bármi rosszat tettem vagy mondtam volna,kapjuk a kutyámmal az ívet.Ha valakinek velem baja van,oké,de a kutya azért ne legyen már hülye,ha életében először nem úgy teljesít egy akadályt,ahogyan versenyen elő van írva.Nem állítottam,hogy nem foglalkoznak a kutyákkal,mivel alighanem ezért vannak.Ellenben én-és még sokan mások-nem úgy látják az ottani"dolgokat,ahogy egyesek.Az építő kritikát szívesen várom és elfogadom,de a kutyám lenézést már nem tolerálom.Én azt ajánlottam a kérdezőnek,amivel szerintem jobban jár.Ha neked a másik tetszik,ajánld azt,de ok nélkül-s anélkül,hogy pontos dolgokat tudnál-légy szíves,ne szapulj...
2011. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves Lilu2107!

Már ne haragudj, de azt, hogy András azért lehülyézte a kutyádat, mert elsőre nem úgy teljesített, mint a profik, nevetségesnek tartom. /Szerintem nincs olyan kutyakiképző, aki ezt tenné!! Hiszen pont ezért kezdenek el az emberek kutyasuliba járni!/ Bár nyilván nem voltam ott. Szerintem pont ő az az ember, aki ahol tud segít, lásd oda engedett a pályára. Tény, hogy néha elég nyersen fogalmaz, de nem rosszindulatból, hanem megmondja a véleményét és nem hízeleg meg nyalizik.

Azt pedig, hogy hirdeted a "tapasztalataidat" a kutyaiskolával kapcsolatban anélkül, hogy valaha is részt vettél volna egy foglalkozáson elég csúnya /és most szépen fogalmaztam/ dolognak tartom.

Szóval, ha lehet ezután ajánld az általad preferált iskolát anélkül, hogy a többi sulit közben szapulod ismeretlenül. /12:06-os voltam/

2011. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 12:06-os!

Nem hirdetem a tapasztalataimat országnak-világnak,nem áll szánékomban másokat eltántorítani a kutyasulitól...Mivel viszont én-számomra-jobbat találtam,jó szívvel igyekszem segíteni azoknak,akik sulit keresnek.És én a másik helyen teljesen más(hozzátenném,jóval pozitívabb)hangnemet találtam.Ezért úgy érzem,ha valaki utána érdeklődik,jogomban"áll segíteni...Legjobb tudásom és tapasztalataim szerint.Te olyannak ismered az urat,amilyennek,én másnak.El nem várom senkitől,hogy,,nyalizzon"de ha valami nem tetszik,bántás nélkül is közölhető velem,olyan hangnemre nincs szükségem,mint ott,mikor a kutyimmal pihenni megyek és mindössze szórakozni,hobbi szinten agilityzni"szeretnénk...Dehát,azt hiszem,sok dologban megoszlik az emberek véleménye,kinek a pap,kinek a paplan.(lásd berni pásztorkutya kenneles kérdés két tábora)

2011. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig tartom, hogy Nyíregyházán sajnos nincs nagyon agility oktatás. Nincs sajnos olyan oktató aki értene hozzá. Munkakutyásból agility oktató....a 90es évek közepén valahogy így kezdődött az agility Magyarországon. De mostmár számos képzési lehetőség van. Így azért azt tanácsolom, h ha ismertek olyat aki tart agility edzéseket, annak ajánljátok, h képezze magát ilyen téren, mert az agility nem arról szól h a kutyák megugranak-e egy akadályt vagy sem...és még nem is a hogyaról, hanem a vezetéstechnikáról.
2011. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nanakuty válasza:

Kedves Lilu2107!

Örülök, hogy rátaláltál a számodra legmegfelelőbb iskolára!

További jó kutyázást!

/12:06-os voltam/

2011. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 12:06-os!

Úgyszintén örülök,hogy Te is megtaláltad a számodra megfelelő sulit!Kívánok én is további jó kutyázást,bármelyik sulit látogasd a későbbiekben!

2011. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem olvasom végig a vitátokat, de az tény h tényleg nem agility amit a belinkelt videón csinálnak (bár nincs is kiírva sehova h agility, ez legalább jó)

de h szerencsétlen mopsz minek ugrik midit azt mondja már el nekem valaki... o.O

2011. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!