Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekek mellé rottweiler?

Gyerekek mellé rottweiler?

Figyelt kérdés
3-11-16 évesek.A 2 nagy mindenképp rotit akar.Vélemény?
2011. máj. 18. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

én nem vennék:S állandóan izgulnék miatta

inkább valami aranyos keverék kutyust

2011. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Inkább valami tényleg gyerekbarátot pl labrador. Ha hazaviszed a kiskutyát szerintem úgyse azt fogják nézni h milyen fajtájú hanem h milyen aranyos :)
2011. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xnorkax ***** válasza:
100%
Ilyen idős korban (11 éves korban) még számolni kell azzal, hogy a kutyát inkább magadnak veszed, mint a gyerekednek. Egyébként megfelelő nevelés mellett semmi gond sem lesz vele. Persze felügyelet nélkül ne hagyd a gyerekeket mellette, mint minden kutyánál. A lényeg, hogy a gyerekeid is tudják, hol a határ egy kutyánál, hogyan kell vele viselkedni, mik a kutya kommunikációjának az eszközei. Neveld rendesen, ha van lehetőség vigyétek kutyasuliba.
2011. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy németjuhász.Rotweiler szinte kiszámíthatatlan,mert ha megérzi hogy gyengébb nála a gyerek gond van.Egyébként is aki ilyet kérdez nem tapasztalt gazdi is kezdőknek sőt még haladóknak se való roti csak profiknak.
2011. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nézzetek körül menhelyen noeallatotthon.hu vagy allatok.info

szerintem a keverékek sokkal cukibbak és ha menhelyről hozzátok nagyon hálás lessz neketek meg ragaszkodó mert nem éri meg neki hogy elszökjön mert tudja hogy jól bántok vele és ha elszökne meg rossz lenne neki:)

nekünk is menhelyről van egy kis tacsi keverék

de menhelyen van fajtiszta kutya is ,sőt nagyon is sok :)

2011. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ennyi hülyeséget. A rottweiler köztudottan gyerekbarát. Amennyiben foglalkoznak vele, akkor igenis kiegyensúlyozott, kiszámítható kutya lesz belőle. Én a sajátomban jobban megbízok, mint sok emberben. Csak ajánlani tudom. Persze a legkisebb gyereket semmiképpen ne hagyd vele felügyelet nélkül, bár nem bántja a gyerekeket, de sajnos nem mindig van tisztában az erejével, rám is rámmászik, taszigál, néha majdnem fellök, a kis butus nem veszi észre, hogy mennyi erő van benne.
2011. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok régóta szerettem volna rotit a 9. szülinapomra kutyát kértem mindenki anya nagyon jól tudta hogy rotit szeretnék erre kaptam egy goldit hatalmasat csalódtam szeretem még most nagyon imádom de sajnos elütötte egy autó és el kellett altatni na mindegy most nem ez a kérdés hanem sokan ajánlották hogy hogy inkább vegyél valami családbarátabb kutyát (mondjuk egy idegrendszerű roti az életét is odaadná a gyerekért) de szereintem inkább rotit nagyon barátságosak a gyerekekkel és csalódást sem okozol vele nekik én a mai napig nem felejtem el milyen rossz volt hogy vártam a rotit aztán goldi volt a kosárban úgy éreztem sírva fakadok tehát inkább vedd meg nekik a kutyát én is ilyet tartok pedig csak 14 vagyok
2011. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az 1 éves szülinapomra kaptam egyet. Imádtam mindig vigyázott rám. Soha nem bántott senkit. 12 évig élt. Sokat játszottam vele és ha szomorú voltam mindig oda bújt hozzám. :)
2011. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13 vagyok és van egy 2 éves rotim,nagyon aranyos,soha sem harapna meg.
2011. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!